2726

ی آقا هست امروز از خانواده  اجازه خواسته که بیاد خواستگاریم

خب اولا که ۷سال از من بزرگتره 

ماشین و خونه داره

علوم ازمایشگاهی خونده تو بیمارستان کار میکنه بعد هم تو مطب کار میکنه

کلا شرایطش خوبه فقط من از قیافش خوشم نمیاد اصلا باهاش راحت نیستم امروز ۱۰دقیقه باهاش حرف میزدم انگار میخواستن خفم کنن اصلا فکرش با من نمیخونه خیلی بزرگونه فکر میکنه 

ولی من اصلا دوس ندارم ینی کلا برنامه داره واسه همه کاراش

خب من خوشم نمیاد رو برنامه جلو برم من دوست دارم زندگیم راحت باشه

چکار کنم مامانم قانع شه من اینو نمیخوام و با ایشون خوشبخت نمیشم

مرسی از راهنمایاتون 💞💗

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم با مامانت راحت باش بگو مامان تو خوشبختی منو میخوای ما اصلا به درد هم نمیخوریم میخوای چند ستل دیگه طلاق بگیرم برگردم؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

راحت بگو نمیخوام😐

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

خداييش چهره خيللي مهمه 

نميتوني تحمل كني رد كن 

يجور نشه مثل بعضيا توو سايت برقارو خاموش كني نبينيش بعدا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

برو پیش مشاور مشاور بگو ردش کنه بگه بدرد نمیخوره 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706