1421
1389
عنوان

شما بودین چکار میکردیم مامانم کچلم کرده😒😒😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 85 پست
بگو پسره گفته باید با پدر مادرت قطع رابطه کنی خخخ

اوقت من بگم مامانم اینا بهش بگن بگه دروغ گفته که برام گرون تموم میشه😂

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿
اینکه برنامه ریزی داره برای هر کارش ک خیلی  خوبه ،داره عاقلانه پیش میره همچین مردی کناره منه و ...

خوشبخت باشین گلم💗

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

ی کلام بگو مامان من شما ۲۰ سال پیش یبار تصمیم ازدواج خودتو گرفتی از کوپنت استفاده کردی این کوپن منه ...

اره باید همین کاری کنم بگم مامان منو ول کن تو رو خدا 

1432
چرا برام مهمه ولی خب شما گفتین از چهره ش خوشتون نمیاد نگفتین که چهره ش خوب نیست 

اره من خوشم نمیاد شاید یکی دیگه خوشش بیاد👍

وایی دقیقا منم تو این شرایط بودم برای من بابام گیر داده بود همه شرایطش خوب بود فقط لاااااغر و قدددد ...

خدا کنه مامان منم ول کن بشه و اینو رد کنه😂

1394

بنظرم بمون ترشی گرون شده اون همه امکانات وپول وبرنامه ب تونیومده .فقط محکم وایسا بگو ن یه کلام حیف اون ادم بااون همه برنامه و شرایط کاری خوب بعددچار مشکل بشه .شماهم نمیتونی باهاش خوشبخت شی چون اون همه چیزش طبق برنامست وشما خارج ازبرنامه دوس دارین زندگی کنین پس خواهر من فقط ن بگو وتمام

شرایطش خوب بود اما ملاک شما زیباییه.من بودم اگه ازنظر مالی تو رفاه بودم قبولش میکردم چون قیافه برام اونقدرا مهم نیست.دوره ای هستیم ک پول ازهمه چی مهمتره البته کنار اخلاق

1403
بنظرم بمون ترشی گرون شده اون همه امکانات وپول وبرنامه ب تونیومده .فقط محکم وایسا بگو ن یه کلام حیف ا ...

جوری میگی انگار چه خبره خوب دوسش ندارم نمیتونم زوری کنارش بمونم که ۱۰دقیقه نتونستم باهاش صحبت کنم چه برسه به یک عمر زندگی

شرایطش خوب بود اما ملاک شما زیباییه.من بودم اگه ازنظر مالی تو رفاه بودم قبولش میکردم چون قیافه برام ...

پول واسم زیاد مهم نیست 

اخلاقش خوب بود اگه قیافشم خوب بود اوکی بود اما حیف

پول واسم زیاد مهم نیست  اخلاقش خوب بود اگه قیافشم خوب بود اوکی بود اما حیف

پس بیخیالش شو.قیافه بعد ازدواج عادی میشه اما اگه ازهمون اول بپسندی وگرنه واقعا رو زندگی اثر بد میزاره.خوشبخت بشی

جوری میگی انگار چه خبره خوب دوسش ندارم نمیتونم زوری کنارش بمونم که ۱۰دقیقه نتونستم باهاش صحبت کنم چه ...

حقیقت تلخه عزیزم منم حقیقت وگفتم معلومه ک زوری نیست همین حرفی ک الان ب من زدین وهمینجوری صریح ب مامانت و اون اقا بگو مطمعن باش اون اقا میرهدیگه پشت سرش نگا هم نمیکنه 

[QUOTE=101415482]پول واسم زیاد مهم نیست  اخلاقش خوب بود اگه قیافشم خوب بود اوکی بود اما حیف[/QUOTE

الان نه بگی بهتره چون بعد ازدواج هم نمیتونی ازقیافش خوشت بیاد مطمعن باش بعدها متنفرتر هم میشی خواهر

1391