1428
1389
عنوان

شما بودین چکار میکردیم مامانم کچلم کرده😒😒😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 85 پست

به هیچ عنوان کوتاه نیا وقتی از همین الان ازش خوشت نمیاد بعدا هم قرار نیست معجزه بشه برات

دوست عزیز،من با استارتر صحبت میکنم نه با شما!نظر من نظر خودمه و به شما هم مربوط نیست پس لطف کنید و ریپلای  نکنید چون جواب نمیدم.☺

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

اشتباه‌منو نکن منم بخاطر شرایط خوبش و پختگیش خانواده م مجبورم کردن قبول کنن  الان ۸ ساله دارم ...

عزیزم میشه یکم توضیح بدی من هم یک ازدواج ناموفق داشتم نمیخوام اینبار اشتباه تصمیم بگیرم مخصوصا که خیلی آدم عجولی هستم 

دیگه اون دختر احمق سابق نیستم الان دیگه کلاه از سر این جن برمیدارم میزارم سر اون یکی جن میندازمشون به جون هم 😎😎😎😈😈😈
1436

اولشه داره كلاس ميذاره از برنامه و اينا حرف ميزنه 

منم با شوهرم ٩ سال فاصله سنى دارم

اولش از حرفاى قلنبه سلنبه اش انقد بدم ميومد

همه چيزش روى اصول

بعد فهميدم همش چرته 

الان تو زندگى ميبينم ميگم كاش يكم حرفاش حقيقت داشت😂

خودت باید توجیه بشی به درد شما نمیخوره این آقا و گزینه مناسبی برات نیست نه مامانت جوابی جز اینکه مورد پسندم نیست نباید به مادرت بدی ایشون یکبار حق انتخاب داشته و پدرتون رو انتخاب کرده حق انتخاب همسر فرزند که دیگه با مادر نیست با خودته منتها از مادر و پدر باید مشاوره بگیری وقتی اصلا به دلت ننشسته یعنی نه و دیگه نیازی به مشاورشون نداری 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
باور کن خوب نیس ن قیافش به دلم هست ن طرز فکرش

پس هیچی دیگه.نهایتا نتونستی مامانت رو متقاعد کنی مستقیم به خودش بگو باهاتون هم عقیده نیستم.

هر طوفانی ریشه های مرا محکم تر میسازد.
1432
اشتباه‌منو نکن منم بخاطر شرایط خوبش و پختگیش خانواده م مجبورم کردن قبول کنن  الان ۸ ساله دارم ...

چجوری مامانم رو راضی کنم بابام گفتم میگه مهسا نمیخواد بگو ن مامانم میگه بزار مهسا بیشتر فک کنه😬😬

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿

الان مثلا ظاهرش برات جذاب نباشه،ديگه قرار نيست اتفاق جديدي بي افته تو ظاهرش كه!يا الان با اخلاقش نتوني كنار بياي اصلا قرار نبست عوض شه چيزي!پس حرف دلتو بزن👍🏻

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
عزیزم با مامانت راحت باش بگو مامان تو خوشبختی منو میخوای ما اصلا به درد هم نمیخوریم میخوای چند ستل د ...

فعلا که مرغش ی پا داره حتی بع مادربزرگم هم گفتم باهاش صحبت کنه

1390
خداييش چهره خيللي مهمه  نميتوني تحمل كني رد كن  يجور نشه مثل بعضيا توو سايت برقارو خاموش ...

اره قیافه یکی از اولویت های من هست اصلا

برو پیش مشاور ۷ سال زیاد نیست عوضش از نظر مالی آرامش داری

آرامش میخوام چکار خودم پول دارم من که پول نمیخوام

قیافه نداره طرف

میدونم اگه قیافش خوب بود با برنامه اش مشکل نداشتی

حالا اگه قیافه داشت اونو روش کار میکردم که درس شه ولی قیافش رو چکار کنم

اینکه برنامه ریزی داره برای هر کارش ک خیلی  خوبه ،داره عاقلانه پیش میره همچین مردی کناره منه و من با خیال راحت دارم زندگی میکنم چون میدونم رو هر چیزی کلی فکر میکنه و خوب و بد رو میدونه

میشه یه صلوات برای ظهور آقا بفرستید
1364