1421
1389
عنوان

شما بودین چکار میکردیم مامانم کچلم کرده😒😒😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 85 پست

عزیزم من سی و یک سالمه..من نمیدونم توام‌مثل من وسواس به خرج میدی یا نه ..ولی توصیه میکنم حتما چن وقتی باهاش باش و بعدا تصمیم بگیر..من از بس که خواستگار داشتم همون اول کاری کافی بود یه لحظه توخیابون یا جایی اونم کامل نه ها نصف و نیمه طرف رو ببینم زودی میگفتم نه به دلم ننشست و پافشاری و اصرار که نمیخامش که نمیخامش..الان منتظرم یکی مثل همون خواستگارام نصیبم بشه..نه اینکه سنم رفته بالاها..نه

بخاطر اینکه الان دیدگاهم معیارام درست شده ..میفهمم موضوع اصلی چهره نیست بلکه اخلاق و رفتار و چیزای دیگه س

و یه مورد دیگه که هم من اشتباه کردم و هم خانواده م اینه که به هیچکدوم از خواستگارام اجازه نمیدادیم که دو سه جلسه باهم حرف بزنیم..حتی یه جلسه خواستگاری رم بزور قبول میکردیم..درصورتی که الان فکرشو میکنم میبینم اگه با بعضی خواستگارام بیشتر آشنا میشدم مطمئنم که جوابم بهشون مثبت بود..

امیدوارم حرفام بدردت بخوره ..خوشبخت شی خواهرری😊

پول واسم زیاد مهم نیست  اخلاقش خوب بود اگه قیافشم خوب بود اوکی بود اما حیف

ببین ابجی خواهرانه نصیحتت میکنم توک قیافه واست مهمه فردا پس فردا اگه باهاش عروسی کردی خجالت میکشی باهاش بری بیرون وقتی یه ادم خوش قد وهیکل ببینی جذب اون میشی  اندازه موهای سرت پشیمون میشی بلاخره هرکسی حق انتخاب داره ویه ملاکی برای خودش توزندگی داره یکی قیافه یکی پول یکی اخلاق یکی هیکل یکی تحصیلات ولی هیچ ادمی نیست ک همه این صفات ویه جا داشته باشه همه ما یه عیب وایرادی داریم یه کم وکسری داریم شوهرمن بور و خوشگل اگه الان عکسش وبزارم مث بازیگر ترکی مهند شبیهشه ولی شوهرچشاش زرده ولی خوشگلیش ب چ دردم میخوره وقتی دستش خالیه وقتی اون زندگی مرفهی ک میخوام ندارم خوشگلیش جز درد سر هیچی واسم نداشته ببخش گلم اگه حرفام تنده جون نسبت به هم جنس خودم حساسم و دوس ندارم بدبختی وگرفتاریشون وببینم 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

[QUOTE=101415482]پول واسم زیاد مهم نیست  اخلاقش خوب بود اگه قیافشم خوب بود اوکی بود اما حیف[/QU ...

اره به مامانم گفتم که نمیخوامش 

نمیخوام بعدا به خودم عکس بدم چرا قبول کردی 

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿
1436
ببین ابجی خواهرانه نصیحتت میکنم توک قیافه واست مهمه فردا پس فردا اگه باهاش عروسی کردی خجالت میکشی با ...

ممنون اجی حرفات رو قبول دارم پول مهمه توش هیچ شکی نیس ولی قیافه هم بی تاثیر نیست

ایشالا که خوشبخت و موفق باشی😘😘😘

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿