1822
1823

ی آقا هست امروز از خانواده  اجازه خواسته که بیاد خواستگاریم

خب اولا که ۷سال از من بزرگتره 

ماشین و خونه داره

علوم ازمایشگاهی خونده تو بیمارستان کار میکنه بعد هم تو مطب کار میکنه

کلا شرایطش خوبه فقط من از قیافش خوشم نمیاد اصلا باهاش راحت نیستم امروز ۱۰دقیقه باهاش حرف میزدم انگار میخواستن خفم کنن اصلا فکرش با من نمیخونه خیلی بزرگونه فکر میکنه 

ولی من اصلا دوس ندارم ینی کلا برنامه داره واسه همه کاراش

خب من خوشم نمیاد رو برنامه جلو برم من دوست دارم زندگیم راحت باشه

چکار کنم مامانم قانع شه من اینو نمیخوام و با ایشون خوشبخت نمیشم

مرسی از راهنمایاتون 💞💗

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825

ب دل نشستن موضوع مهمی و نمیشه از کنارش بی تفاوت گذشت

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

راحت بگو نمیخوام😐

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم

خداييش چهره خيللي مهمه 

نميتوني تحمل كني رد كن 

يجور نشه مثل بعضيا توو سايت برقارو خاموش كني نبينيش بعدا

❤️ خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس ❤
1846

برو پیش مشاور مشاور بگو ردش کنه بگه بدرد نمیخوره 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
1794
1845