2737
2734
چون جمعیت پسرای دهه شصتی کم بود و جمعیت دخترهای دهه شصتی زیاد طبق آمار ها ۱ ملیون دختر دهه شصتی دا ...

چی کمه تمام پسرلی فامیلای دهه شصتی من رفتن دختر دهه هشتادی گرفتن😑😑

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بله میشه عزیزم  من خودم میشناسم  دختر یکی از دوستام ۱۳ سالشه  ماشاالله خانومیه برا ...

به نظرت این نرماله یه دختر سیزده ساله باید اندازه سیزده ساله بدونه و هم صحبتش دوستا و همکلاسی های سیزده سالش باشه اینکه میتونه با بزرگ تر از سنش تعامل کنه به خاطر تربیت و قرارگرفتنش توی جمعیه که بزرگتر از خودشن اون حرف هام اونجا یادگرفته وگرنه هیچ برتری نسبت به هم سناش نداره

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
تنهایی تا یه سن خوبه  بعدش دیگه حس مزدوج شدن به حس تنهایی غلبه میکنه  ولی خب باید همه ...

من بودم شرط میذاشتم

یه خونه بخره ۶ دانگش و بزنه به نام دختر

مهریه رم همون اول پرداخت کنه

اگه یه موقع طلاقی صورت گرفت زن دز نظر مالی تامین باشه

من همونم که خدا به فرشته هاش گفته این هرچی خواست بهش ندید
2738

من با ۱۶سال سن هی عممزنگ میزنه به مامانم میگه دخترت همو عقد نکرد دختره فلانی دو سال از دختر تو کوچیک تره مواظب باش دخترت نمونه خونه😑😑

ماهم از پشت کوه نیومدیم ماله شیرلزیم😐   

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
من با ۱۶سال سن هی عممزنگ میزنه به مامانم میگه دخترت همو عقد نکرد دختره فلانی دو سال از دختر تو کوچیک ...

امکان نداره

شیرازیا اینجوری نیستن

حتما مال اطراف شیرازی

به خاطر فیلمهایی که میبینن نیاز جنسیشون رفته بالا فکر میکنن همش جنس میرن تو زندگی میبینن اشتباهه طلاق میگیرن

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
2706