2726
عنوان

خواستگار مجهول الحال

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 55 پست
یه چیزایی میگید ک ادمم نمیتونه از حرفاتون نتیجه گیری کنه

من میگم روش بیشتر فکر کنین ..رفت وامدتونو بیشتر کنین 

خونه داشتن یانداشتنش مهم نیست ..ولی اینکه بروز نمیده اینجاش جای بحث داره 

ببین پسرا معمولا بی سیاست هستن خودشونو لو میدن زود مگه اینکه رابطه قبلی زیادی داشته باشن ،اونوقته که باسیاست رفتار میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۴ ساعته اون زنگ میزنه و تماس میگیره..... لباساش خوب رسمی نمیپوشه...عادی اما اسپرت نه.... ۳۴ سالشه.. ...

حالا شما حرفارو خوندی اگه دقت کنی میبینی همه ما هم یه جورایی شک داریم، هیچ شکی بی دلیل نیست 

بعدشم پسرای مجرد خیلی ساده ترن اتفاقا هی نمی گن مگه تو آهن پرستی و حتی شده خالی بندی میکنن و خودشونو بهتر نشون میدن ولی این که حساسه حالا یا طلاق داده مهریه سوزوندتش یا درگیری های این مدلی داشته که واکنش نشون میده 

اگه هم دیدی رابطه خیلی داره طولانی میشه ولی خبری از ازدواج نیست دیگه شک نکن ریگی به کفشش هست

من میگم روش بیشتر فکر کنین ..رفت وامدتونو بیشتر کنین  خونه داشتن یانداشتنش مهم نیست ..ولی اینک ...

البته ازین ادمهای هنری هست که احساساتیه... یهو وسط خیابون با دختر یکی از دوستاش بودیمو من، یهو زد زیر اواز گفت هرکی منو بخاد باید منو بخاطر خودم بخاد... نه دنبال سن و سالم باشه و نه دنبال هیچی😐اخه دختر دوستش ازش پرسید عمو چند سالته

2728
البته ازین ادمهای هنری هست که احساساتیه... یهو وسط خیابون با دختر یکی از دوستاش بودیمو من، یهو زد زی ...

انگار جدا شده وپولشم زنش کشیده بالا 

برایت آرزو میکنم وقتی دوباره هوای آسمان من بــه ســرت زد آسمانت بگیرد