2733
2734

مال من خون آبه بود .. همون روزی ک تست زدم😃😃😃😃همونجوور ادامه داشت تا ۳ ماه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من داشتم.

خون قرمز روشن نیس حالت تیره داره یکم مایل قهوه ای انگار خون کهنس کمه ینی اومدنشو شاید حس نکنی و فک کنم من ۱۲روز بعد از موعد پریودم بود

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...
2728

من یه هفته قبل از موعد پریودم یه لک خون روشن دیدم فقط

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من داشتم. خون قرمز روشن نیس حالت تیره داره یکم مایل قهوه ای انگار خون کهنس کمه ینی اومدنشو شاید حس ...

وای منم اینجوری شدم البته من دوازده روز پیش رابطه داشتم اونم با ک الانم دقیقا همینجوری لکه داشتم البته بعد از رابطه بود الان خیییلی استرس دارم😕

😎😎😎
مال من خون آبه بود .. همون روزی ک تست زدم😃😃😃😃همونجوور ادامه داشت تا ۳ ماه

نی نی دنیا اومد🤩

کاربر خیلی خیلی قدیمی ام نی نی سایت و مثل کف دستم میشناسم😁   ولی به لطف دوستان ترکیدم😏🙄      لطفا واسه به سلامت گرفتن دستای نی نیم یه صلوات مهمونم کنید 🥰🥰🥰🥰
2738
نی نی دنیا اومد🤩

اررره قند عسلم ۱۷ روزشه😍😍😍

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
وای منم اینجوری شدم البته من دوازده روز پیش رابطه داشتم اونم با ک الانم دقیقا همینجوری لکه داشتم الب ...

من سه روز مونده بود دردای پریودی داشتم ۱۷    ۱۸ ساعت لک در حدی ک فقط رو دستمال میدیدم  بعدشم تموم شد فرداش بی بی زدم مثبت مثبت شد🤩🤩🤩

کاربر خیلی خیلی قدیمی ام نی نی سایت و مثل کف دستم میشناسم😁   ولی به لطف دوستان ترکیدم😏🙄      لطفا واسه به سلامت گرفتن دستای نی نیم یه صلوات مهمونم کنید 🥰🥰🥰🥰
اررره قند عسلم ۱۷ روزشه😍😍😍

الهی 

اسمش چیه طبیعی اوردیش درد داشت چطور بود😁😁

من سه روز مونده بود دردای پریودی داشتم ۱۷    ۱۸ ساعت لک در حدی ک فقط رو دستمال میدیدم  ...

والا من به موعدم ده روز مونده رابطه قبلیمم دو روز بعد از پریود بوده که با تخمک گذاری ۵.۶روز فاصله داشته اونم با ک.اندوم بوده ظاهرا احتمالش کمه اما به شدت استرس دارم

😎😎😎
الهی  اسمش چیه طبیعی اوردیش درد داشت چطور بود😁😁

عزیزمی . نههههه طبیعی اصلا حرفشم نزن😃😃😃

سزارین کردم . بچه دومه .. اصلااا درد داشتم اصلاااا.. خیلی خوب بود روز زایمانم . دلم میخواد برگردم از دوباره بزام😂😂😂به شوهرم میگم چرا عکس کم گرفتی وقتی زیر تیغ بودم

اسمش و گذاشتم  اَفرا😊

عزیزمی . نههههه طبیعی اصلا حرفشم نزن😃😃😃 سزارین کردم . بچه دومه .. اصلااا درد داشتم اصلاااا.. خیل ...

عزیزم 

خوشبحالت کاش منم بگن باید سز بشی خیییلی میترسم الهی خدا بهت ببخشه😘😘😘

عزیزم  خوشبحالت کاش منم بگن باید سز بشی خیییلی میترسم الهی خدا بهت ببخشه😘😘😘

ای جانم . مررسی عززیز دلم . الهی که هر جوری صلاحته و دلت میخواد زایمان کنی . به سلامتی بغلش کنی . نینی نازتو . 😙😙😙

2706