2733
2739

نی نی یار های عزیز این تاپیک صرفا جهت اگاه کردن دوستام از  نقشه های صوم رمال هاست و هدفش خیره(ممنون)

سلام بچه ها چون میدونم خیلی ها حوصله ندارن خلاصه مینویسم  و البته متاسفانه  به خاطر قوانین این سایت نمیتونم کامل توضیح بدم.(که امیدوارم خودتون بگیرید چی میگم)

میدونم خیلی هاتون دنبال دعا و فال و رمالی هستید

میدونم خیلی ها شنیدن فلانی موکل و ... داره یا با قهوه فال میگیره

میدونم خیلی ها تو این راه پول حروم کردن....

اما

به عنوان کسی که چند سال زندگیش رو پای  این چیزا گذاشته وظیفم هست اینارو بهتو بگم و التماس میکنم تا اخر بخونید(وظیفه شرعی و انسانیم هست )

🚩🚩🚩🚩🚩🚩

۱-کسی که اینکاره باشه پول نمیگیره(حتی یک ریال)،نمیگه من موکل دارم،شمارش رو پخش نمیکنه و تبلیغ هم نمیکنه.یا ادم خوبیه که فکر حل مشکلانه یا شیطانی که به خاطر اینکه اون موجودات بهتر جذب بشن  بین بین و شوهر و ... اختلاف میندازه و به ظاهر شما فکر میکنید داره کمکتون میکنه

این رمال ها  با خوندن یه کتاب که یا خریدن یا از پدرشون به ارث رسیده و(حتی عربی هم بلد نیستن) ادعای پیشگویی و ... میکنن ولی منی که  چند سال تو این کار بودم  و تحقیق کردم و ....بهتون میگم ترو خدا فریب نخورید همشون شیاد هستن و به ریشتو میخندن یا توهم داشتم موکل دارن. تو تهران ۱۰ نفرم اینکاره نیستن و بقیه شیاد و به فکر جیبتون هستن.و اون ۱۰ نفرم هرگز نمیکن ما رمل و جفر و علوم خفیه میدونیم و با چله نشینی ها موکل داریم.پس مراقب کاسب ها باشید و گول حرف هایی که با ترفند ایی زده میشه نخورید.(بدبختانه ما زن ها  واحساساتی)

۲-رمال های شیاد و شیطانی ممکنه بهتون دعایی بدن که توش اسامی خدا باشه و به ظاهر قرانی اما ممکنه با جوهر نجس و روی کاغذ نجس بنویسن یا.... (دلیلش رو نمیتونم بگم) یا ممکنه اسامی استفاده کنن عبری اما به ظاهر عربی که اسامی اجنه های شرور هست و زندگیتون رو داغون میکنه و تا اید حضور خواهند داشت

فقط بدونید گرفتن دعا از این اشخاص یعنی قبولی ولایت اون رمال شیطانی و ورود بدبختی و سنگینی به زندیگتون(این مورد جدی هست) و نتیجه ای هم واستون نداره....

۳-به فرض اینکه شخصی پیدا بشه از گذشتتون چیزایی بدونه(که هستن)،اما یادتون باشه این افراد  از اینده خبر ندارن و این ثابت شدست و هر حرفی بزنن شانسی هست و ۵۰ ۵۰.... و اگر هم دعایی بدن اصل دعا رو نمیدن بهتون....

۴-فال قهوه و دعا نویسی تو کوچه های شهر و ... دروغی بیش نیست و منبع درامد عده ای که از حماقت مردم استفاده میکنن.آخه کدوم انسان فهیمی با چند قطره قهوه و تفسیرهای سر کاری  زندگیش رو پیش میبره(باز من به رمال احرتام بیشتری میزارم تا اینا که فال قهوه میگیرن)

۵-کسی که با سال ها تلاش تونسته قدرتی بدست بیاره نمیاد واسه هر کسی و تو امر حرام اسرارش رو فاش کنه و روی یه کاغذ بهتون بده....اونم با ۵۰ هزار تومن.

۶-فریب همزاد و ... رو نخورید که وجود نداره و این حرف رمال هاست واسه پیچوندن شماها و مثل همون ویروس جدیده دکتر ها  عمل میکنه

در نهایت شما میتونید زندگیتون رو تیره کنید و در مقابلش کمی از گذشتتون(که خودتون میدونیدش) مطلع بشید اما سنگینی این افزاد تا ابد هست

یادتون باشه کسی که اینکاره باشه نه پول میگیره و نه تو امر غیر حلال کاری میکنه و  نه میگه من موکل دارم و از همون اول میگه برو به خدا چنگ بزن و این روش ها وگجاهای خاصی کارایی داره (نهایشت وقتی اسمتون رو گرفت و فهمید کارتون حرامه یه دعای الکی بهتون میده تا برید پی کارتوت) تازه اگه عصبانی نشه که بهش دروغ گفتید و ...

کاش میشد بیشتر توضیح داد متاسفم که خلاف قوانین هست

در اخر:من نمیگم نیست و ایمان دارم که هست چون خودم.... ولی همه اینایی که ازتون پول گرفتن شیاد بودن 

اول خدا آخر خدا

زندگیتون رو نابود نکنید

🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا