2737
2734

بیماری نیست عزیزم خب مزاجت اینجوریه دیگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بودم یکسال دارو خوردم خوب شدم

یکسالم سردی نخوردم

من افتضاح بودم در حدی که یک پر پرتقال نمیتونستم بخورم

یا جلوی یخچال سرما میخوردم

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
خلط گلو دارم چیکار کنم زبونم سفیده گلوم ملتهبه سسته بدنم

یکسال کااااامل مراغات کردم حتی یک قاشق ماست نخوردم کاهو هیچ میوه سرد نخوردم فقطم دارو خوردم دکتر سید سعید اسماعیلی رفتم یکسال هرماه دارو داد تا خوب شدم

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2738
خلط گلو دارم چیکار کنم زبونم سفیده گلوم ملتهبه سسته بدنم

اگه بدنت سسته چیزای گرم بخور 

اگه چیز سرد میخوری متعادلش کن مثلا شیر و عسل 

اونو دیگه نمیدونم از دکتر بپرس

عجیبه خلط داری خلط واسه صفراوی مزاج ها هست

مزاج مگه در میاد از بدن خب چیزای گرم بخور همیشه منم اینجوری ام

من خلط گلوم زیاده زبونم سفیده لوزهام سوزش داره شکمم درد میکنه دکترن زیاد رفتم میگن الرژی فلانه

دست و پام همیشه سرد بود

میاین اینجا هم بوجودتون نیاز هست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3127882/۱-۱۲۰

من بودم یکسال دارو خوردم خوب شدم یکسالم سردی نخوردم من افتضاح بودم در حدی که یک پر پرتقال نمیتونست ...

کمکم کن من خلط گلو دارم زیاد بینیم فین میکنم زبونم سفیده  دکترم میرم خوب نمیشم چ کنم

کمکم کن من خلط گلو دارم زیاد بینیم فین میکنم زبونم سفیده  دکترم میرم خوب نمیشم چ کنم

باید بری دکترطب اسلامی اونا اصلاح مزاج میکنن

مهمترین داروی من اطریفل صغیر بود و دوا بلغم و نخوردن تماااااااااام سردیها

ولی بابد متخصص کمک کنه تا همورویید نگیری در اثر خوردن گرمی زیاد مثلا خرما اینا به من اصلا نگفت بخور

2706