2703
2553
عنوان

وابستگی

335 بازدید | 28 پست

سلام من تو دوران عقدم خیلی وابسته شوهرمم مثلا همش بهش اصرار میکنم بیاد خونمون همش نازشو میکشم همش تو جمع کنارش میشینم و یه جورایی اویزونم نمیدونم چیکارکنم که کمتر بشه اخه شوهرمم سرد شده از بس من روزی ده بار زنگ میزنم اون یبار هم زنگ نمیزنه خیلی دوست دارم محبت کردنم بهش کم بشه ولی هرکار میکنم نمیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم اینجور بودم ولی شوهرت بعد ها خودش میگیره و سو استفاده میکنه. همیشه باید منتش بکشی برای آشتی اینا .تماس هات کم کن روزی یه بار دو بار کافیه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

خب خودت داری میگی دیگه کاراتو ترک کن انقد زنگ نزن بذار براش جذاب باشی  و بخواد کشفت کنه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

نکن خواهر من 

بزار دلتنگت بشه بعد میفهمی چقدر حال میده

یهو اینکار نکن 

اروم اروم 

یهو فک میکنه ازش سرد شدی

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2714
منم اینجور بودم ولی شوهرت بعد ها خودش میگیره و سو استفاده میکنه. همیشه باید منتش بکشی برای آشتی اینا ...

الان شوهرمنم فک کرده کی هست هروقت قهر کنیم میدونه من خودم برمیگردم سمتش

خب نمیتونم زنگ نزنم همش نگرانشم 

خب برو دکتر بگو وسواس فکری داری بهت دارو میده من هیچ وقت زنگ نمیزدمو نمیزنم اونم زنگ بزنه من زودتر میگم کاری نداری عزیزم این یه سیاسته نابه گلم اجراش کن

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
الان شوهرمنم فک کرده کی هست هروقت قهر کنیم میدونه من خودم برمیگردم سمتش

الان برات جذابه این کارارو میکنی میشه وظیفت فردا روزی کشش نداری نمیری منت کشی اونم نمیاد زندگیتون متلاشی میشه. خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج

2706