2726
عنوان

امروز با این تایپیک تصمیم گرفتم که مجرد بمونم😏

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 80 پست
همینطوریشم دلمون اغوش میخواد. ولمون کنااا 😁

والا به خدا 

من ک شوهر دارمم دلم شوهرمو خواست 

لنتیه جذاب 😂😂

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
ای خدا چرا زندگی ها اینطوری شده

زندگی زناشویی مشکلات داره ولی باید مدیریت کنی 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا شما ی عده رو دیدی  ک حالا ب هر دلیلی از هم فاصله گرفتن همه ک اینجور نیستن ما الان 5ساله یشبم جدا نبودیم نمیگم متاهلی همش عشق و حاله  ..مشکلاتم هس. ولی اگه عاشق باشین همه چی حله و شیرین

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
از بس رفتم خسته شدم دیگه ولش کردم

اگر تو پیشقدم میشی اونم تحویلت میگیره بیخیال نشو مهم حال اون لحظست مهم نیس کی پیشقدم بشه

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
ای خدا چرا زندگی ها اینطوری شده

عزیزم شما تو مجردی هیچ مشکلی نداری؟!

منظورم این نیست که بده.میگم با این دید متاهل نشو ک هیچ مشکلی نیست.اتفاقا متاهلی خیلیییی عالیه،خیلی.سعی کن با چشمای باز پیش بری.تاپیکای اینجا هم همش راست نیست،من تو اون تاپیک نرفتم،شما ک مجردی چرا ب این تاپیکا سر میزنی

بجاش مطالعه کن عزیزم.از ی منبع درست و حسابی.

والا شما ی عده رو دیدی  ک حالا ب هر دلیلی از هم فاصله گرفتن همه ک اینجور نیستن ما الان 5ساله یش ...

من زندگی تکراری بدون عشق نمیخوام،دوس دارم حتی ی شب هم جدا از همسرم نخوابم،ولی ظاهرا اینطوری نمیشه

من زندگی تکراری بدون عشق نمیخوام،دوس دارم حتی ی شب هم جدا از همسرم نخوابم،ولی ظاهرا اینطوری نمیشه

شما اگه خوب برخورد کنی و البته نه اینکه سواری بدی،منظورم اینه غرغرو نباشی

و همسرت اعتیاد نداشته باشه و از لحاظ اخلاقی مناسب باشه،معمولا مشکلی پیش نمیاد...

چرا نشه..برا من شده برا خیلیای دیگم شده برا تو هم میشه با یک انتخاب درست همسر

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
عزیزم شما تو مجردی هیچ مشکلی نداری؟! منظورم این نیست که بده.میگم با این دید متاهل نشو ک هیچ مشکلی ن ...

دیدم پر بازدیده رفتم تو،ولی کنجکاو شدم خوندنم نظرات رو خیلی برام عجیب بود که ایقد زوجها نسبت بهم سرد شدن،بعد گفتم منم اخرش زندگیم میشه یکی از اینا دلم گرفت😥

2706