2733
2734
عنوان

امروز با این تایپیک تصمیم گرفتم که مجرد بمونم😏

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالت من تصمیم گرفتم متاهل بشم ولی موردی نیس فعلا🤣🤣🤣مگه همه ازدواجا بده ازدواج هندونه در بستس معلوم نیس چه جوری میشه که شاید ی قرمز و شیرینش به تو افتاد 🤣

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
2731

ببین میبینی طرف دعوا کرده میاد تاپیک میزنه بعد اون تاپیک میره پی زندگی عاشقانش نمیاد بگه ک من خوشبختم درد اون لحظه هاشونو میگن بعد به شوهر و اخلاقش هم بستگی داره تو با دید باز انتخاب کن 

و نکته دوم خانما تو این مباحث مسابقه میزارن اگ تاپیک بدبختی باشه میخوان بگن ما بدبخت تریم خوشبختی باشه میخوان بگن ما خوشبخت تریم 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

توی این فیلمهای کره ای و رمانهای ایرانی عاشق متاهلی میشم فقط وقتی از اینا جدامیشم میبینم اصلا شوهدم سال به سال نمیبوستم میگم چرا میگه من اینجوریم دیگه.فقط سه ماه اول عقد خوب بود بوس و بغل و حرفای عاشقانه بعدش همش بیحوصلگی و بی حسی والسلام علیکم و رحمت الله علیه.

2738
توی این فیلمهای کره ای و رمانهای ایرانی عاشق متاهلی میشم فقط وقتی از اینا جدامیشم میبینم اصلا شوهدم ...

خب تو برو اونو بگیر بغل و ببوس 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
عی خدا یکی لینک تاپیکشو بده خب

ترکیده

یه سر برو تاپیک قیافه شوهر یک دل نه صد دل مشتاااق ازدواج مبشی خواهر

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
2706