1428
1389
عنوان

امروز با این تایپیک تصمیم گرفتم که مجرد بمونم😏

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 80 پست

توی این فیلمهای کره ای و رمانهای ایرانی عاشق متاهلی میشم فقط وقتی از اینا جدامیشم میبینم اصلا شوهدم سال به سال نمیبوستم میگم چرا میگه من اینجوریم دیگه.فقط سه ماه اول عقد خوب بود بوس و بغل و حرفای عاشقانه بعدش همش بیحوصلگی و بی حسی والسلام علیکم و رحمت الله علیه.

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
توی این فیلمهای کره ای و رمانهای ایرانی عاشق متاهلی میشم فقط وقتی از اینا جدامیشم میبینم اصلا شوهدم ...

خب تو برو اونو بگیر بغل و ببوس 

برای سلامتی و ظهور امام زمان صلوات بفرستید            🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹        تاپیک های ختم صلوات و اذکار منشنم کنید
1447

تو دروغا و چرت پرتاي اين سايتو باور ميكني؟؟

يكي ميگه خيانت ديدم يكي ميگه كتك خوردم يكي ميگه انداختنم بيرون يكي ميگه بچمو ازم گرفتن و.... 

درسته اينا حقايقه جامعس ولي اين سايتم ٩٩ درصدش دروغه 

تحت تاثير اين سايت نباش به مشكل ميخوري

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤️
بغل و اغوش شوهر به بدیهاش می ارزه؟؟ ما مجردا دل داررریممم

میدونی مردا همشون لنگه همن همشون تنوع طلبن اینا رو که میبینی دوس نداری دستش بهت بخوره ولی کم کم رام میشی چون چاره ای نداری

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396

5 انگشت دست یکی نیستن پس همه مرداام یکی نیستن اون خانم وقتی خودش از همسرش سرده چه همخوابی مشکل همیشه دوطرفه هست شما مشکلی نداشته باشی زندگیت عاشقانه میشه من خودم متاهلم اما هنوز یک ثانیه جدا از هم نموندیم 

آسمونم زمین بیاد به پات میمونم❤M

با بهترین مورد و کم ریسک ازدواج کنی بازم کلی مشکل داری

اگه تصورت از ازدواج فقط عشق و حال و خوشیه...تصمیمت درسته

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364