1818
1823

امروز ی تایپیکی تو پر بازدیدها بود خوندمش درباره جدا خوابیدن از همسر بود کل تصوراتم از ازدواج از بین رفت😇زندگی سرد و بی روح متاهلی چه دردی رو برام دوا میکنه،من ی زندگی عاشقانه تصور میکردم ولی حالا این همه زوج وضعیتشون اینه..

تو از برگزیدگان خدایی پس😂😂😂

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

همیشه اینطوری نیست که زندگی بالا و پایین داره... 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙❤️💚 هی تویی که داری امضامو می خونی! امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
1825

خوبه

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
1846

ولی در کل تصمیم درستی گرفتی! 😅😅

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙❤️💚 هی تویی که داری امضامو می خونی! امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
1826

خوش به حالت من تصمیم گرفتم متاهل بشم ولی موردی نیس فعلا🤣🤣🤣مگه همه ازدواجا بده ازدواج هندونه در بستس معلوم نیس چه جوری میشه که شاید ی قرمز و شیرینش به تو افتاد 🤣

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم

ببین میبینی طرف دعوا کرده میاد تاپیک میزنه بعد اون تاپیک میره پی زندگی عاشقانش نمیاد بگه ک من خوشبختم درد اون لحظه هاشونو میگن بعد به شوهر و اخلاقش هم بستگی داره تو با دید باز انتخاب کن 

و نکته دوم خانما تو این مباحث مسابقه میزارن اگ تاپیک بدبختی باشه میخوان بگن ما بدبخت تریم خوشبختی باشه میخوان بگن ما خوشبخت تریم 

برای سلامتی و ظهور امام زمان صلوات بفرستید            🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹        تاپیک های ختم صلوات و اذکار منشنم کنید
1839