1421
1389

امروز ی تایپیکی تو پر بازدیدها بود خوندمش درباره جدا خوابیدن از همسر بود کل تصوراتم از ازدواج از بین رفت😇زندگی سرد و بی روح متاهلی چه دردی رو برام دوا میکنه،من ی زندگی عاشقانه تصور میکردم ولی حالا این همه زوج وضعیتشون اینه..

تو از برگزیدگان خدایی پس😂😂😂

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

اگه میخواین راز سوسن رو بدونید 

ما رو دنبال کنید

همیشه اینطوری نیست که زندگی بالا و پایین داره... 

💙❤️💚      یکی از زیباترین متن هایی که خوندم 😍😍😍😍😍................................. گوشه ای از اعتقادات سرخ پوستان : ما جزئی از طبیعت هستیم نه مالک ان، ما هیچگاه گیاهی را با ریشه از خاک نمی کنیم ما موقع ساختن خانه،خاک را زیاد جابه جا نمی کنیم ما در فصل بهار ارام روی زمین قدم بر می داریم چون مادر طبیعت باردار است ما هرگز به درختان آسیب نمی رسانیم، ما فقط درختان پیر و خشک را قطع می کنیم و قبل از قطع کردن برای آرامش روحش دعا می کنیم حتی حیواناتی که برای مایحتاج غذایی در حد نیاز از انها استفاده می کنیم را نیز با اجازه و دعا برای آرامش روحش او را از چرخه هستی جدا می کنیم  به اندازه مصرفمان درخت می بریم و گوشت تهیه می کنیم  هرگز هیزم ها را اسراف نمی کنیم اگه حتی یک درخت سرسبز و جوان را قطع کنیم همه درختان دیگر جنگل، اشک می ریزند و اشک آنها در دل ما نفوذ می کند و وجودمان را مجروح می کند و قلبمان ارام ارام تاریک می شود خاک مادر ما و آسمان پدر ماست باران عاشقانه ترین سرود هستی است طبیعت روح دارد و مهربانی را می فهمد........ ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
1436

خوبه

روزها قاتلمن غیر از جمعه که خون ریزتره *** حال و روزم جمعه ها از خود جمعه غم انگیزتره *** کوچ کردی از من***  قهر کردی حتما،*** یه زمستون سردم*** بگو برمیگردم *** شب ها بیدارم همه شب هایی که بی تو مردم *** همه زخمایی که همه عمرم از فراقت خوردم *** همرو پس میگیرم ، نه شوخی کردم *** شهرزاد قصه ها بگو برمیگردم *** نذار اینجا برگم، طعمه زردی پاییز بشه *** فصل آخر بی تو قصه ای تلخ و غم انگیز بشه *** دلبر مغرورم ، عشق بی دردم *** ای تموم قصه ها ، بگو بر میگردم
1444

ولی در کل تصمیم درستی گرفتی! 😅😅

💙❤️💚      یکی از زیباترین متن هایی که خوندم 😍😍😍😍😍................................. گوشه ای از اعتقادات سرخ پوستان : ما جزئی از طبیعت هستیم نه مالک ان، ما هیچگاه گیاهی را با ریشه از خاک نمی کنیم ما موقع ساختن خانه،خاک را زیاد جابه جا نمی کنیم ما در فصل بهار ارام روی زمین قدم بر می داریم چون مادر طبیعت باردار است ما هرگز به درختان آسیب نمی رسانیم، ما فقط درختان پیر و خشک را قطع می کنیم و قبل از قطع کردن برای آرامش روحش دعا می کنیم حتی حیواناتی که برای مایحتاج غذایی در حد نیاز از انها استفاده می کنیم را نیز با اجازه و دعا برای آرامش روحش او را از چرخه هستی جدا می کنیم  به اندازه مصرفمان درخت می بریم و گوشت تهیه می کنیم  هرگز هیزم ها را اسراف نمی کنیم اگه حتی یک درخت سرسبز و جوان را قطع کنیم همه درختان دیگر جنگل، اشک می ریزند و اشک آنها در دل ما نفوذ می کند و وجودمان را مجروح می کند و قلبمان ارام ارام تاریک می شود خاک مادر ما و آسمان پدر ماست باران عاشقانه ترین سرود هستی است طبیعت روح دارد و مهربانی را می فهمد........ ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 

حالا همه همه هم که اونجوری نیستن.اونا هم اتفاقاتی بینشون افتاده که به این جا رسیدن.شما میتونی از تجربه دیگران درس بگیری

دوست عزیز،من با استارتر صحبت میکنم نه با شما!نظر من نظر خودمه و به شما هم مربوط نیست پس لطف کنید و ریپلای  نکنید چون جواب نمیدم.☺
1396

خوش به حالت من تصمیم گرفتم متاهل بشم ولی موردی نیس فعلا🤣🤣🤣مگه همه ازدواجا بده ازدواج هندونه در بستس معلوم نیس چه جوری میشه که شاید ی قرمز و شیرینش به تو افتاد 🤣

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم

ببین میبینی طرف دعوا کرده میاد تاپیک میزنه بعد اون تاپیک میره پی زندگی عاشقانش نمیاد بگه ک من خوشبختم درد اون لحظه هاشونو میگن بعد به شوهر و اخلاقش هم بستگی داره تو با دید باز انتخاب کن 

و نکته دوم خانما تو این مباحث مسابقه میزارن اگ تاپیک بدبختی باشه میخوان بگن ما بدبخت تریم خوشبختی باشه میخوان بگن ما خوشبخت تریم 

برای سلامتی و ظهور امام زمان صلوات بفرستید            🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹        تاپیک های ختم صلوات و اذکار منشنم کنید
1442