2737
2734

امروز هی فکر میکردم شام چی بزارم ک تکراری هم نباشه..یهو یه چیز ابتکاری ب ذهنم رسید😁😁..اومدم برنج رو آبکش کردم دم کردم تا جایی ک ته دیگ نگیره...بعد اومدم پیاز و فلفل دلمه خرد کردم و سرخ کردم و سیر هم داخلش رنده کردم و سرخ کردم..بعد ب این مواد آویشن و پودر کاری و نمک زدم بعد برنجو ریختم داخلش مخلوط کردم و تفت دادم آی یه مزه ای میداد !!! خودم کیف کردم والا از خوردنش😍😍😍..بعد تخم مرغ رو داخل کاسه ریختم و هم زدم و انداختم تو ماهیتابه دو طرفشو سرخ کردم و بعد با کارد ریش ریش کردم و برنجو ریختم تو بشقاب و تخم مرغ ریش ریش شده رو ریختم روش به شوهرم گفتم شام آماده ست😁😁😁😁..شوهرم خورد بقدری خوشش اومد ک یه دونه برنج هم نزاشت بمونه !!! بهم گفت اسم این غذا چی بود...گفتم یه غذای چینی😂😂😂به اسم چِنگ سِنگ😂😂😂😂😂😂😂...وای خودمو ب زور نگه داشتم ک نزنم زیر خنده 😁😁😁😁..ولی از شوخی گذشته شوهرم خیلی خوشش اومد...گفت طعم برنجش عالیه😍😍..خلاصه گاهی ک نمیدونین چی درست کنید مث من شوهرتونو گول بزنید و همینجوری یه چیزی رو با چیزای دیگه مخلوط کنید و ی اسم خارجکی😂😂😂😂 روش بزارین بدین بخوره...اگه خواستین همین چنگ سنگ رو درست کنین و حالشو ببرین😂😂😂😂😂😄😄😄😄 ...آقایونی ک این تاپیکو میخونین سخت نگیرین..هر چی خانم تون درست کرد بخورین والا خیلی حال داد😄😄😄😄

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

حكم كله پاچه رو داشته با اين حجم موادي كه توش بوده

😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حیف حیف

خاک تو سر اون پسرای بیشعوری که نمیان خواستگاریم😂

دختر به این خوبی به این این دستپخت خوبش😂

خاک توسرشون لیاقتشون همون شاخای اینستان😉

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

منم درست میکنم اما حال نمیکنه با اختراعی

مگه اینکه پنیر پیتزا بریزم🤣🤣🤣

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738

🙄🙄🙄🙄🙄

منم همین کارو کردم که 

فقط اختراع من فرق داشت 

گفتم هندیه 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

خیلی خوشمزه میشه

اتفاقا کره ایی ها همچین غذایی دارن

منم برای صبحانه ازین چیزا میخورم یه نودل هم درست میکنم توش برنج پخته و دم کشیده میریزم همش میزنم میخوریم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

عالی بود عالی بابت چنگ سنگت هنوز دارم میخندم 😂😂😂 چطور جلو خودتو گرفتی 😂😂😂 حداقل دستوراشو یاداست کن دفه بعد چنگ سنگ خواست یادت نرفته باشع 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706