2726
عنوان

سونو ان تی در هفته ۱۳ بارداری

897 بازدید | 8 پست

سلام من دوشنبه نوبت سونو ان تی دارم که میشه ۱۳ هفته و صفر روز طبق سونوگرافی تشکیل قلب. ولی طبق پریودم میشه ۱۴ هفته. حالا داشتم تو سایت میخوندم نوشته بودن که ۱۳ هفته دیگه آزمایشش نمیگیرن درسته؟ خیلی استرس گرفتم. در صورتی که میگن تا ۱۳ هفته و ۶ روز وقت هست. کلا هفته ها رو باید طبق سونوگرافی در نظر گرفت یا پریود؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره تا ۱۳ هفته و ۶ روز ازمایش میگیرن غربالگری اول رو

ولی خودتو غصه نده

من ۱۳ هفته و ۳ روز رفتم سونو

ولی نینیم ۱۴ هفته بود و ازمایش نگرفتن

همون فرداش رفتم دکتر کواد مارکر نوشت برای هفته بعدش😅

کواد مارکر همون فاکتور های غربالگری اوله ولی کامل تر و یکم بیشتر هزینه ش

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
یعنی آزمایش از چه هفته ای به بعد نمیگیرن؟

۱۳هفته و ۶ روز اخرین روزه

باز از ۱۵ هفته کواد مارکر میگیرن

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊