2737
2734

ارایشگری جداس ناخن جداس عزیزم.ارایشگری اگه همه ی پایه هارو بخوای مثل میکاپ شینیون کاربا مواد و پاکسازی و ... طول میکشه یادگرفتنش و قطعا سرمایه بیشتری هم میخواد ولی کارت خوب باشه میتونی جذب سالن های زیبایی بشی و درامدشم خوبه.یا حتی سالن بزنی خودت ک اونم جداس.ولی ناخن نهایتا دوسه ماه طول میکشه یادگرفتنش و با سه چهارتومن تموم میشه برات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستم خب ببین ب چ رشته ای علاقه داری  بله اگه کارت خوب باشه و با پشتکار باشی درامدش خوبه ...

جدی؟ارایشگری یا ناخن کاری شما؟بعد من هر سالنی رو نگاه مبکنم نوشته ناخن کار یا ارایشگر با مشتری😖اخه مشتری از کجا بیارم اول کاری

2731
ارایشگری جداس ناخن جداس عزیزم.ارایشگری اگه همه ی پایه هارو بخوای مثل میکاپ شینیون کاربا مواد و پاکسا ...

اخه ناخنم خیلی دست زیاد شده نمیدونم دیگه درامد زا هست یا نه،اونم واسه یه تازه کار

جدی؟ارایشگری یا ناخن کاری شما؟بعد من هر سالنی رو نگاه مبکنم نوشته ناخن کار یا ارایشگر با مشتری😖اخه ...

لیفت کار مژه و ابرو هستم . تعداد رقبا کمه چون دو سه سال هس ک وارد ایران شده و تازه رو بورس هس

بستگط ب خودت داره تبلیغ کارت و اینا 

البته من پیش خواهر شوهرم اموزش دیدم .از فرداش مواد خریدم و شروع ب کار کردم

لیفت کار مژه و ابرو هستم . تعداد رقبا کمه چون دو سه سال هس ک وارد ایران شده و تازه رو بورس هس بستگط ...

اره تو فکر لیفت و اکستنشنم بودم اتفاقن اونم هی میترسوننم میگن کار با چشمه یهو میزنی یکیو کور میکنی

2738
اره تو فکر لیفت و اکستنشنم بودم اتفاقن اونم هی میترسوننم میگن کار با چشمه یهو میزنی یکیو کور میکنی

اصلا کار سختی نیس چ ربطی دارهرکارتو درست انجام بدی مشکلی پیش نمیاد