2726
عنوان

کاردرمانی بچه های پاپارانتزی؟

63 بازدید | 7 پست

آیا کاردرمانی تاثیر داره توروند بهبودشون؟؟دخترم پارانتزی خفیف داره دکتر ۱۰جلسه کاردرمانی نوشته ،دوسالشه

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....

اره

من داشتم البته دکتر خودش ورزش داد اگه ادامه میدادم خوب میشدم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم.ببر حتما

تجربه ای دارین؟

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....
2728
اره من داشتم البته دکتر خودش ورزش داد اگه ادامه میدادم خوب میشدم

چن سالتونه؟خوب شد

چن سالتونه؟خوب شد

الان۲۴

اونموع۱۲.۱۳سالم بود ورزش میکردم تو خونه خیلی تغییر دادم

الانم بچتوببری سریع خوب میشه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
الان۲۴ اونموع۱۲.۱۳سالم بود ورزش میکردم تو خونه خیلی تغییر دادم الانم بچتوببری سریع خوب میشه

ممنون عزیزم

ممنون عزیزم

خواهش گلم