2726
عنوان

کیک تو قابلمه کی بلده

235 بازدید | 15 پست

یه دستور خوب میخوام تو قابلمه ممنون بعد آوه بخوام میان تهیش کنم وسط قابلمم یه لیوان بزارم میشه؟ 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازاین کیک اماده هابگیرمن توتوستردرست کردم یه بارخشک شدودیگه باقابلمه درست میکنم باکیک اماده هاوروشم خامه ومابینشم موزوگردومیزارم 

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
2728

من یه قابلمه بزرگ میزارم بعد اون قابلمه که خمیر کیک توشه میزارم داخلش بعدم یه استکان آب میریزم داخل بزرگه 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤

اره هر دستوری که داری رو میشه تو قابلمه پخت. یه قابلمه بزرگتر از.قالبت رو بذار رو گاز زیرشم شعله پخش کن بذار تا گرم بشه بعد که مواد کیک رو آماده کردی بریز تو قالبت و بذار تو قابلمه دمکش هم بذار شعلش هم نه زیاد نه کم.باشه درشم تا یکساعت اصلا باز نکن بعد از یکساعت چک کن 

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼
میشه دستورشو بدی 

حتما

سفیده وزرده چهارتاتخم مرغ درشت روسواکن ...سفیده هارو یکم بزن کف کنه بعدچهارقاشق سرخالی شکر بریز اونقدرهم بزن کف کنه واز ظرف نریزه بزار تویخچال ...یه قاشق چایخوری وانیل ویه لیوان شکر بریزتوزرده ها وهم بزن تاحل بشه نصف لیوان چای پررنگ داغ یاآبجوش روقاشق قاشق اضافه کن بهش وهم بزن تا زرده هاکف کنه ودوبرابر بشه غلیظ شد خوبه...دولیوان آرد که توهرلیوان یه قاشق چایخوری بکینگ پودر ویه قاشق چ دارچین ریختی(میتونی برای کاکائویی شدنش یه قاشق سرصاف  آرد ازهرلیوان کم کنی ویه قاشق چ کاکائو اضافه کنی)رو تو4مرحله الک کن بریز تو مایه زرده وبالیسک فولد کن یعنی اززیر هم بزن وبه یه جهت ...وقتی همه آرد تمام شد سفیده هارو ازیخچال بردارتوسه مرحله اضافه کن وفولد کن...کف قالب رو باروغن وآردپاشی آماده کن بریزتوقالب 20سانتی ودو سه بار بزن زمین تاهوای اضافی خارج بشه .توقابلمه بزرگ روی گاز که ازقبل روشن کردی یه پایه فلزی بزار قالب روبزار ودمکنی بزار وتمام ...شعله پخش کن حتما بزار حرارت نه کم نه زیاد .یه ساعت بعد حاضره

2706