2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم لایک کنید بعد بیام بخونم

نیت میکردید امروز زیارت جامعه بخونید هدیه به امام هادی.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
واله من هروقت اسم امام حسینو آوردم دستمو رد نکرده...جانممممم عمرم من به فدای حرمش و اسمش

ینی میشه حاجت منم بده؟😢😢

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
چشم میخون م...چرا بهم.گفتید؟

چون تو یک تاپیک دیدم گفتید امام هادی نذار شادیم رو بگیره.

نمیدونم مشکلتون چیه،اما توسل بردارید به اهل بیت،انشاالله درست میشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
چون تو یک تاپیک دیدم گفتید امام هادی نذار شادیم رو بگیره. نمیدونم مشکلتون چیه،اما توسل بردارید به ا ...

عزیز می😍😍😍😍😍😍😍😍 ممنووووون

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
ینی میشه حاجت منم بده؟😢😢

اره چرا نه من واقعا عظمت امام حسین دیدم .پارسال مشکل بزرگی داشتم یه روز دیگه کم آوردم زدم زیر گریه گفتم امام‌حسین حاجت منو بده قبل رسیدن محرم .یه ماه به محرم مونده بود باورت میشه خیلی معجزه واررررررر حاجتمو دادباز یادم افتاد گریه م‌گرفت...

اره چرا نه من واقعا عظمت امام حسین دیدم .پارسال مشکل بزرگی داشتم یه روز دیگه کم آوردم زدم زیر گریه گ ...

ای جانم ‌‌.. حاجت منم برامون مث معجزست .. خداکنه منم حاجتمو بگیرم ازشون😢😭 .. واسم دعا کن عزیزم❤

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
2706