2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شروع شد....

دقیقا👍👍

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2728
تاییدشون نمی کنم ولی واقعا چرا روز شادیشون براشون متاسف شدی و از اون مهم تر چطور تو مجلس آمار عروس ...

برای اینکه بیان تاپیک بزنن 

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

ما ی جا دیدم عروس ۱۷ ساله و داماد ۴۰ ساله بود! تازه موهم کاشته بود!یکی دیگه هم دیدم داماد دندون مصنوعی داشت و ۲ تا نوه و جشن عروسی هم گرفته بود این که داماد بنده سنی نداشته

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

ماهم ۱۲ سال اختلاف داریم ولی اصن مشخص نیس .مهم تفاهمه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ما هم تو فامیل دقیقا این مورد رو داریم پسره متولد ۶۴ خانمش ۷۷ دو ساله ازدواج کردن بچه هم دارن

پسره مشخصه دیگه ب تنگ اومده 😂😂😂 دختره خیلی بچه اس ولی خودش خواست دیگه جرات نداره اعتراض کنه 

ان شاالله خوشبخت بشن همه چی میشه گفت 

2706