2737
2739
عنوان

جلد دوم رمان گل یا پوچ نوشته شد

465 بازدید | 4 پست

سلام اگه دوست دارید رمان جلد دومش رو بخونید این تایپک رو ذخیره کنید اینه برای اونایی زدم که تل ندارن لطفا اونایی که تل دارن در کانال عضو شن چون بعضی از دوستانو میشناسید دیگه دوست دارن تند تند گزارش بزنن تایپک جلد اولم نی نی یار عزیز برام برگردوند لطفا اونایی که نخوندن از جلد اول شروع کنن خب برای اینکه دلخوری پیش نیاد روال کارو می نویسم 

خواهش مندم به هیچ وجهه توی این تایپک کامنت نزارین یه تایپک می زنم مخصوص کامنت ها اونجا بگید که مثل تل اینجا فقط کانال باشه من پستا رو بزارم و اینکه 

هرشب ساعت دوازده چند پارت از رمان گذاشته میشه  شروع رو با یه پارت اما از فردا شب چند پارت در روز اگرم یه شب نذاشتم ناراحت نشین ادمی زاده ممکن نت نداشته باشم ولی فرداش زمن عذر خواهی از شما پارت شب و قبل و جدیدو می زارم 

مرسی از شما خواهشمندم اینجا کامنت نزارین 

آدرس کانال

@romangol133

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی

به صورتش لبخند می زنم مثله همیشه شک می کنم تو چشاش دارم شنا می کنم یا غرق میشم

از بچگی مراقبم بود حتی حالا هم که دیگه ۱۹سالم شده مراقبمه شایدم نیست نمی دونم

چشمام رو می بندم سعی می کنم خاطرات رو از ذهنم بیرون  کنم  اما مثل قبل اولین تصوری که میاد جلو صورتم صورتشه

گرمای دستی رو دور کمرم احساس می کنم

بعد روطوبتی رو روی گونم

چشمام باز می کنم و به آراد نگاه می کنم قبل از اینه نگاش به گوشیم بیفته لبخند می زنم و اونو کنار پام قایم می کنم

آراد: عشق زندگی من چطوره؟

لبخند زدم و گفتم:  زندست

آراد : زندگیم من باید برم سعی کن مراقب خودت باشی تا شب همچنین مراقب کوچولو

بعد دستشو روی شکمم کشید و بوسه ایی روش زد

آراد که رفت باز خاطرات جلو چشمام نقش بستن:

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم من تازه با رمانت اشنا شدم و تازه وارد نی نی سایت شدم و رمانتو خوندم خیلی جذاب بود ولی متاسفانه خیلیا فقط حرفای مزخرف میگفتن وعجله داشتن اگه میشه لطف کن از ادامه اش و جلد دومش بزار وارد تلگرام هم شاید کانال رمان ولی فقط ۳تا پیام بود و چیزی توش نبود