2726

برای خودم و شوهرم اصلا جنسیت مهم نیس مخصوصا شوهرم که عاشق دختر بچه ها هست و میگه بچم دختر باشه .....اما خبر بارداریمو به بابام و مامانم دادم بابام خیلی خیلی خوشحال شد و گفت انشالله بچت سالم باشه و پسر بشه ...من برادر ندارم فقط خودمم و یه خواهر ۱۲ ساله ...مامانم دیگه بچه دار نشده بعد خواهرم ..دلم برای بابام سوخت دیشب همه ی مردها دوست دارن پسر داشته باشن 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه بابای من و شوهرم فقط دختر دوست دارن😊😊

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2728

ان شاالله بچه ت سالم و سلامت باشه

سایه پدر و مادرش بالای سرش

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

توی ماه چهارم ی دعا هست میخونی برا پسر شدن

ولی ب نظرم ب خدا بگی هرچی ب صلاحمونه بشه بهتره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

عزیزم انشاءالله سالم باشه،اکثر قدیمیا پسر دوست دارن،منم وقتی حامله شدم میدونستم بابام پسر دوست داره چون سه تا خواهریم،ولی نینیم دختره....بابام هنوز بدنیا نیومده عاشق دخترمه صبح تاشب درموردش حرف میزنه

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2706