2733
2734
عنوان

بالاخره ما نفهمیدیم..............

293 بازدید | 20 پست

توی این سایت ، سیاست زنانه چ معنی داره؟ 

یکی میگه بی محلی کنید ب شوهر 

یکی میگه محبت کنید

یکی میگه جلو شوهرتون از خانومای دیگه تعریف ندید مثلا توی خیابون 

یکی دیگه میگه نه واکنشتون عادی باشه و مثلا خودتونم بگید وای اره خوشگله ،ک شوهرتون فکر نکنه حالا چیز خاصیه 

یکی میگه چک کنید گوشیاشون رو 

یکی میگه نه چک کردن اشتباهه 

خلاصه هیچ ب هیچ

عزیزم این چیز پیچیده ای نیس هر کسی یه مدل زندگی و یه فرهنگی داره حتی بعضی ها یه نظری میدن که حتب خودشونم انجام نمیدن .. بهترین کار عقل خود ادمه ببینه با چه کسی با چه اخلاقی زندگی میکنه کاری کنه ارامش داشته باشه اینجا از اسمش پیداست دنیای مجازی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم فرهنگیان متفاوته

کسی ک براش مهم نیس مثلا موهاش بیرون باشه یا تو... میگه من با شوهرم آزادم و چیز بدی ازش ندیدم پس مهم نیس ک جلوش از بقیه زنا تعریف کنیم

یکی دیگه براش مهمه ک حتما چادر سرش باشه

و نظر متفاوتی داره

هرکس با توجه به سبک زندگی خودش نظر میده

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
عزیزم سیاست همینه دیگه  تو هر دقیقه شرایط خاصی پیش بیاد باید طبق شرایط عملکرد سیاستمدار خوبی ...

بنظر من ک سیاست باعث میشه ادم خودش ارامش نداشته باشه چون هرساعت و ثانیه باید ب ی رنگ دربیای

بنظر من ک سیاست باعث میشه ادم خودش ارامش نداشته باشه چون هرساعت و ثانیه باید ب ی رنگ دربیای

از نظر من اینجوری نیست

یه مدت عادت میکنی بعد وقتی واکنش درستی نشون دادی برای خودتم اون کار و اون لحظه شیرین میشه که باعث بهتر شدن زندگیت شده نه اینکه فقط حرص بخوری عصبی بشی

گَهی زین به پُشت و گَهی پُشت به زین
2738
چندتا از سیاستهای خودت رو.میگی لطفا؟  درمورد زندگی مشترک

شرایط زندگی من فرق داره 

من و همسرم زندگیمون عاشقانس

مثلا چندوقت پیش یه کتک کوچولو خوردم یه ذره گریه کردم بعد بش گفتم ناهار بیارم برات گفت کوفت بخورم نمیخام

دوباره بعد 10 دیقه گفتم بیارم گفت نه بعد گفت بیا صورتمو تمیز کن(با موچین موهای اافه ته ریششو درمیارم) رفتم سرشو گذاشتم بغلم انجامش دادم اخرم یه بوس از لبش گرفتم پاشد بغلم کرد مثل ابر بهار گریه میکرد

گَهی زین به پُشت و گَهی پُشت به زین

اینا تفاوت دیدگاهه عزیزم نمیشه همیشه ی نسخه رو واسه همه پیچید هیچ کس بهتر از خود آدم در لحظه نمیتونه تصمیم عاقلانه بگیره  باید تو هر چیزی اینجا نظر پرسی نکنی چون ما خانوما خیلی تعصبی رفتار میکنیم نسبت به هم نوعمون و خیلی مواقع  فتار عاقلانه نداریم

باتوجه به همسرت و عقاید خودت 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

دقیقا منم دوس دارم خودم باشم

میشه برام صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘😘تیکر تولد شاه پسرمه❤
2706