2410
2553
عنوان

ضخامت اندومتر

1403 بازدید | 23 پست

سلام خانوما 

من چند روز پیش روز 16 پریودم رفتم سونو وازینال دکتر سونوگراف گفت مشکلت چیه بچه دار نمیشی گفتم نه 8ماهه اقدامم ،گفت ضخامت اندومترت14، تخمکت ازاد شده و یه فولیکول 17 هم تخمدان سمت  راستت داری،گفت احتمالا باردار بشی این ماه . هنوز جواب سونو رو نبردم پیش دکترم.ولی فکرم درگیر ضخامت اندومتره به نظرتون زیاد نیست؟

اره اگ ضخامت زیاد باشه بارداری .منم ی سری پری نشدم رفتم سونو ض ۱۴بود رفتم از ولی منفی بودش 😐😐

برای سلامتی توراهیام میشه ی صلوات بفرستید 😍 الهم صلی علی محمد وال محمد           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اره اگ ضخامت زیاد باشه بارداری .منم ی سری پری نشدم رفتم سونو ض ۱۴بود رفتم از ولی منفی بودش 😐😐

نه اخه من روز 16 پری ضخامت اندومترم 14بود ،ینی زمانی که هنوز لانه گزینی اتفاق نیفتاده

2714
روز چندم پریودتون 16بود؟

من پریودم اصلا سر وقت نبود یعنی گاهی 2ماه پریود نمیشدم

22روز از تاریخی که باید پریود میشدم گذشته بود که گفت خامت 16 ازمایش دادم دکتر گفت بارداریت تازست

گَهی زین به پُشت و گَهی پُشت به زین
من پریودم اصلا سر وقت نبود یعنی گاهی 2ماه پریود نمیشدم 22روز از تاریخی که باید پریود میشدم گذشته بو ...

اهان ، نه من تقریبا وسط سیکلم 14بود، به نظرم زیاده ،برا همین نگرانم

اهان ، نه من تقریبا وسط سیکلم 14بود، به نظرم زیاده ،برا همین نگرانم

خب برو خودت بیمارستان یه ازمایش اورژانسی بارداری بده خیال خودتو راحت کن

گَهی زین به پُشت و گَهی پُشت به زین
2706