2737
2734

سلام میخواستم بپرسم میگن واقعا بچه رزق و روزیش رو با خودش میاره شماها که تجربه دارید بگید ببینم از کی فهمیدید واقعا وضعتون بهتر شده از وقتی باردار شدید یعنی تو بارداری احساس کردید که نی نی روزیش رو آورده با خودش یا از وقتی که نی نی هاتون ب دنیا اومدن وضعتون بهتر شد 

کی بالاخره فهمیدید تو بارداری یا بعداز تولد بچه تون

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ممنون میشم همتون جواب بدید

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من توماه های اول حقوق گرفتیم ولی کم بود.  چند ماهی یه حقوق.  جوری که پول سونو هامو مادرشوهرم میداد.  ولی وقتی دنیا اومد در روزی باز شد.  خداروشکر.  الانم یه ماشین صفر خریدیم.  حقوق شوهرمم روز به روز بهتر میشه 

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
2731
من توماه های اول حقوق گرفتیم ولی کم بود.  چند ماهی یه حقوق.  جوری که پول سونو هامو مادرشوه ...

خب خداروشکر عزیزم

من الان حامله ام و نی نی هم دخمله،قربونش بشم وقتی وارد زندگیمون شد برای شوهرم خیلی خوب بود،شش سال منتظر بود جاش تو شرکت عوض بشه بره پست بالاتر و بهتر،خداروشکر قدم دخملم خیر بود بالاخره عوض شد،انشاءالله با بدنیا اومدنش برکت بیشتری بیاد تو زندگیمون

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

من اره خداروشکر با خودش همه چی اورد خوشبختی پول برکت

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من الان حامله ام و نی نی هم دخمله،قربونش بشم وقتی وارد زندگیمون شد برای شوهرم خیلی خوب بود،شش سال من ...

انشالله

2738
منم ازوقتی سقط کردم همه چی بهم ریخت    

عمدی یا اتفاقی؟

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
خب خداروشکر عزیزم

ان شالله نی نی شما خوش قدم هست عزیزم 

بچه روزیه گلم. این ما ادماییم که به روزی مون پشت میکنیم عزیزم.  یکی از پشت کردن هامونم نماز نخوندن هست. من توی بارداریم یه دور کامل قران رو خوندم.  خدارو شکر.  دختر خوش قدمی دارم 

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊