2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پسرمودست تنهابردم ختنه😑

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

مهاجرت. اونم تو شرایطی که مجبور بودم خیلی چیزا رو از صفر شروع کنم. راه های رفته رو دوباره برگردم برم. 

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2738

وقتي همه خونه پدربزرگم بودن من تو سرما و برف پالتو پوشيدم يواشكي اومدم بيرون از خونه و لاي در رو باز گذاشتم. رفتيم كوچه بغل، تا بهم سلام كرديم از سره كوچه پژو معروف اقاجون وارد شد و فقط گفتم فرار كن. و اقاجون رف تو خونه اما باز لاي در رو باز گذاش. بعده پنج مين رفتم تو حياط و چكمه و پالتو مو گذاشتم زير ماشين و پا برهنه رفتم داخل و رفتم دسشويي وضو گرفتم😂 اومدم بيرون و نماز خوندن همه گفتن اووووو يه ساعت صدات كرديم دسشويي بودي. واي چه روزي بود. بره برنگرده

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
2706