2703
2553
خدا ب دادمون برسه. من دیگه افسرده شدم. 7 ساله ازدواج کردم. بیشتر وقتا از خدا گله مند میشم. میدونم کا ...

نایلی جواب آزمایشتوگرفتی بهم خبربده چیشد،منم فردابرم سونوجوابشوببرم واسه دکترم ببینم بقایامونده یانه ،ببینم چی میگه علت سقط رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نایلی جواب آزمایشتوگرفتی بهم خبربده چیشد،منم فردابرم سونوجوابشوببرم واسه دکترم ببینم بقایامونده یانه ...

حتما بیا تهران پیش متخصص سقط مکرر

الان ک رزاقی ایرانه بهترین فرصته تا مشکلتو بفهمی

2720
دی اف ای چی هست؟ نداده این ازمایشو! 

خیلی این آزمایش تاثیر داره توی سقط

آزمایش شکست کروموزومی اسپرمه

مورفولوژی

تعداد

و سرعت اسپرم

باید بررسی بشه

بیاین ابن سینا بررسی بشید تا دکتر رزاقی نرفته خارج از کشور

خیلی این آزمایش تاثیر داره توی سقط آزمایش شکست کروموزومی اسپرمه مورفولوژی تعداد و سرعت اسپرم با ...

اخه شوهرم همیشه ازمایش اسپرم انجام میده. میگن سالمه. تازه هم از مایش کاریوتایپ دادیم گفتن نرماله! اینی ک شما میگین غیراز ایناست؟ پس چرا دکتر بهمون نگفت؟ ازمایشاتمون نرمال بود. فقط من مشکل انعقاد خون داشتم! 

اخه شوهرم همیشه ازمایش اسپرم انجام میده. میگن سالمه. تازه هم از مایش کاریوتایپ دادیم گفتن نرماله! ای ...

شوهر منم آزمایشگاه معمولی آزمایش اسپرم داد خوب بود

اما ابن سینا مرکز سقط مکرره

دقیقه

من دلم میخواد ب هرکی ک مثل خودمه کمک کنم

کاری ک کسی برای من نکرد

همش میگم کاش پارسال یکی رزاقی ب من معرفی میکرد

2714
منم سقط مکرر دارم. 5 سقط😑تازه ازمایش ایمنی و انعقادی و ژنتیک دادم. خدا کنه مشکلم معلوم بشه. هنوز جو ...

شوهرت حتما حتما هزمایش دی اف ای رو بده گلم. احتمال داره سقطات از اونم باشه 

خیلی این آزمایش تاثیر داره توی سقط آزمایش شکست کروموزومی اسپرمه مورفولوژی تعداد و سرعت اسپرم با ...

عزیزم من 4تا سقط داشتم. اولی که با ای وی اف بود و کلا باردهری پوچ بود . بعدیا رو طبیعی شدم بعد از 9 سال . ولی باز زیر 7هفته سقط شدن . الان شوهرم دی اف ای داده و 58درصد بود یعنی سقطام بخاطر اینه مطمئنا ؟؟

یا ازمایشات ایمنی رو هم باید بدم خودم ؟

اخه من داروهای ایمنی و انعقادی رو تو بارداری مصرف میکردم خودم میگم اگه مشکل از اونا بود با انوکسا و سرم دیگه نباید سقط میشدن اخه

عزیزم من 4تا سقط داشتم. اولی که با ای وی اف بود و کلا باردهری پوچ بود . بعدیا رو طبیعی شدم بعد از 9 ...

دی اف آی ۵۸ خیلی زیاده

کجا داده؟

باید بیاد زیر ۱۵

واسه همین احتمالا بارداریات توی هفته های پایین سقط میشه

آزمایشاتو ببر رزاقی ببینه

زنگ بزن ابن سینا وقت بگیر ازش

یه بررسی رحمی هم بشی

نود درصد سقطیا پیشش نتیجه گرفتن

ان شاالله من و شما هم نتیجه بگیریم و بچمون سالم بیاد بغلمون

دی اف آی ۵۸ خیلی زیاده کجا داده؟ باید بیاد زیر ۱۵ واسه همین احتمالا بارداریات توی هفته های پایین ...

الهی امیییییین ...انشالله انشالله 

مرکز ای وی اف ازمایش داده .اره خیلی بالاست متاسفانه 

قراره برم رزاقی انشالله 

عکس رنگی دادم مشکلی نداشتم خداروشکر 

ولی ذخیرم 1.4 هست . پایینه ؟؟

2706