2410
2553

من 

سه تاسقط 

یک خارج رحم 

علتش هم تازه فهمیدم مشکل ایمنی و انعقاد خون و مشکل ضعیف بودن اسپرم همسرم 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من  سه تاسقط  یک خارج رحم  علتش هم تازه فهمیدم مشکل ایمنی و انعقاد خون و مشکل ضعیف ...

چندساله درانتظاری منم شبیه توام البته دکترعلتشونمیدونه چراسقط میشه،واسه شمارشدش خوب بود؟

2456

منم سقط مکرر دارم. 5 سقط😑تازه ازمایش ایمنی و انعقادی و ژنتیک دادم. خدا کنه مشکلم معلوم بشه. هنوز جوابشونو نگرفتم. دعا کن ی مشکلی باشه دکتر میگفت اگ مشکل مشخص بشه خوبه. درمان میشه ولی ازمایشا سالم باشه خیلی سخت میشه. چون راه درمان پیدا نشده 🙁

2714
ی هفته است ازمایشا را انجام دادم. حدود ده روز دیگه جوابش میاد. شب و روز ندارم. خیلی میترسم مشکلم سخت ...

منم میرم دکترولی امیدی به دکتراندارم،دکترمن نگاه کردتوچشام میگه اینم سقط میشه بزارسقط بشه بعدمیفرستم آزمایش ژنتیک،گفتم خوب چراقبل بارداری نفرستادی میگه هزینش زیاده۱۰میلیون میشه فهمیدم دروغ میگه میخواست بپیچونه منم گفتم میرم پیش یه دکتردیگه من نمیتونم دست رودست بزارم منتظرباشم اینم سقط بشه

منم میرم دکترولی امیدی به دکتراندارم،دکترمن نگاه کردتوچشام میگه اینم سقط میشه بزارسقط بشه بعدمیفرستم ...

خدا ب دادمون برسه. من دیگه افسرده شدم. 7 ساله ازدواج کردم. بیشتر وقتا از خدا گله مند میشم. میدونم کارم بده و کفره. ولی بخدا خسته شدم نمیدونم گناهم چیه؟ حتی یه نفر تو خانواده و فامیلم اینجوری نیست. 😢

2706