2733
2734
عنوان

چرا پیر میشن اینطوری میشن؟

129 بازدید | 6 پست

اصلا نمیفهمن حوصله نداری یا ناراحتی! تازه بفهمن هم بدتر هی حرف میزنن سوال پیچت میکنن بدتر میرن رو اعصاب 

سوالاشونم همش دیگه چه خبر؟

کوفت و چه خبر هزار بار میپرسن... تا یه چیزیم میگی تا دست از سرت بردارن زرت میرن همه دنیا رو خبر میکنن!!!

به مامانم میگم منو با این پیرزنا روبرو نکن اونم حرف تو گوشش نمیره

⭕ مترجم هستم. اگه نیاز به ترجمه داشتین بهم پیام بدین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مامان من یکم سنش رفته بالا قربونش برم اینققققققد حرف میزنه 😩

یه دفه تو اشپزخونه بود ی سوال پرسیدم ک جوابش آره یا نه بود همینجوری رف رو منبر کنفرانس میداد رفتم تو حموم لباس زیرمو شستم بردم رو بند انداختم اومدم دیدم هنو داره حرف میزنه 😭😭😭

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2731
مامان من یکم سنش رفته بالا قربونش برم اینققققققد حرف میزنه 😩 یه دفه تو اشپزخونه بود ی سوال پرسیدم ...

ای جانم لابد خیلی وقته میخواسته باهات حرف بزنه و تلنبار شده بودن حرفاش و گوش شنوا نداشته😍

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
ای جانم لابد خیلی وقته میخواسته باهات حرف بزنه و تلنبار شده بودن حرفاش و گوش شنوا نداشته😍

نه بابا همش خونه با همیم تازه عصرا میره پیش دوستاش کلی با اونا درد و دل میکنه 😢 گاهی واقعن کلافه میشم همه چیزو با جزئیات تعریف میکنه ولی هیچی نمیگم ک دلش نشکنه فقط سر تکون میدم

همسرم دلیل من است. 💜🌱