2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتلت بیرونی نخوردم تاحالا

دستور پخت مامانم ک عالی میشه همیشه

سیب زمینی رنده شده خام

پیاز رنده شده خام

گوشت چرخ کرده

زردچوبه فلفل نمک جوش شیرین آرد

تخم مرغ 

عالی عالی میشه گاهی هم همین دستور بجای گوشت بادمجون خام میزنه فوق العاده س

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2728

من ۲۰۰ گرم چرخکرده رو به یه سیب زمینی بزرگ رنده شده و یه پیاز رنده شده مخلوط می کنم آبشم میگیرم دو قاشق آرد سوخاری میریزم با یه تخم مرغ و فلفل و نمک و زردچوبه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

نمیدونم اون بیرونیا چجورین ولی اگر سویا قاطیش کنین ترد میشه

سیب زمینی هم خام رنده میکنم و پودر سوخاری هم در حد یکی دو قاشق میزنم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
کتلت بیرونی نخوردم تاحالا دستور پخت مامانم ک عالی میشه همیشه سیب زمینی رنده شده خام پیاز رنده شده ...

اینو بلدم...

نه مال بیرون ک گوشت نمیزنن.

خیلی خوشمزه میشه.

اون فلافل بیرونه که خوشمزه درمیاد

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
آرد سوخاری بزن بعد سرخش کن عالی میشه گوشتش زیاد باشه سیب زمینی کم پیازم زیاد رنده کن

نه مال بیرون گوشت نمیزنن...

میخوام مت بیرون بشه اینا شبیه شامیه.

فقط تخم مرغ میزنیم

2706