2726

بچه ها کسس میدونه شرایط و شهریه دانشگاه ازاد واسه ارشد رشته زبان چقدره. و اینکه  ارشد بدون ازمون چطوریه و تو تهران چ دانشگاه هایی این شرایطو دارن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام من ارشد بازاریابی هستم بدون کنکور هم بودم چون استعداد درخشان بودم و بدون معدل رفتم ارشد

عزیزم من کارشناسیمو سراسری خوندم معدلم ۱۷ میخوام بدون ازمون ارشد بخونم چطوزیه شرلیط و شهریه اش ممنون میشم توضیح بدی

2728

منم سراسری خوندم گلم....

خب ببین بدون ازمون واسه دانشکاه سراسری میگی یاازاد

واسه سراسری فقط از راه استعداد درخشان میشی بدون ازمون

ینی تقریبا باتوجه ب هرکلاس و ورودی 4نفر اول معدلی هررشته میتونه بره ارشد

اونم رشته ای ک دانشگاه بهت پیشنهاد میده مثلا واسه ما 3تارشته پیشنهاد دادن ک من بازاریابی انتخاب کردم

ولی واسه ازاد راه های متنوعی وجود داره بدون ازمون

و دانشگاه های پولی دیگه.....

سهمیه

معدل از خود دانشگاه ازاد

و اما الان فصلیه ک دانشگاه ازاد خیلی رشته هاشو بدون ازمون دانشجو میگیره

شما ی سری ب سایت دانشگاه ازاد شهری ک میخای بزن

لیست واست میاره

انشالله ک بتونی رشته خوبی پیداکنی

ولی اینم بگم شما اگ نخونده باشی و بری امتحان کنکور ارشد ازاد بدی

قبول میشی

شک نکن....

فقط اسمشه ک ازمون میدن....

سهمیه معدل از خود دانشگاه ازاد و اما الان فصلیه ک دانشگاه ازاد خیلی رشته هاشو بدون ازمون دانشجو می ...

اره میدونم ولی گفتم امسالمو از دست ندم و دو ترم رو خونده باشم تا سال دیگع صبر نکنم. مگع فرقی داره تو شهریه با ازمون و بدون ازمون؟

اره میدونم ولی گفتم امسالمو از دست ندم و دو ترم رو خونده باشم تا سال دیگع صبر نکنم. مگع فرقی داره تو ...

نه فرقی نداره

ولی باازمون هررشته ای ک دوس داری بزار اولویت

ولی تو بدون ازمون مسلما باید رشته هایی ک گفته میشه از بین  اونا انتخاب کنی