1373
1341

ببینید همش احساس میکنم باید ویرایش کنم باید عوض کنم انتخاب رشتمو ناراحتم و شدیدا پر استرسم. نمیدونم چطوری میشه ناراحتم .

نوبت دوم زدم نمیدونم کار درستیه یا نه

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1387

عزیزم استرس نگیر دانشگاه که هنه زندگی نیست این همه استرس دارید. چند روز قبل یه دختر موقع انتخاب رشته ایست قلبی کرد. هر رشته ای که قبول شدی اگه پشتکار داشته باشی تو رشته ات بهترین بشی موفق میشی

لطفا  تاپیک یکی مونده به آخرم رو بخونید اطلاعاتی راجع به اقدامات قبل بارداری دارید به منم بگید😗😗

نوبت دوم که یعنی شبانه پول باید بدی ولی تو مدرکت نمیزنه شبانه.همون روزانه میخوره

رشته خاصی نیست بهداشت که بگی بلافاصله کار هست باید بگردی تو که شبانه زدی میخواستی بزنی پرستاری ازاد

1376

منظورت از نوبت دوم نیمسال دوم هست؟ یا شبانه؟ البته هر دوش خوبه ولی اگه روزانه قبول میشی اول روزانه رو انتخاب کن

لطفا  تاپیک یکی مونده به آخرم رو بخونید اطلاعاتی راجع به اقدامات قبل بارداری دارید به منم بگید😗😗
1226
نه بابا شبانه فرق داره من ورددی بهمن زدم خاک تو سرم 

خب مشکلی نداره که اگه روزانه باشه خوبه یه ترم فقط دیرتر میری بعدا ترم تابستونی بگیر جبران بشه

بهداشت رشته بدی هست؟؟؟؟

تا حدی کار هست براش. چیز خفنی نیست، ولی اینجوریه که مثلا برای شبکه های بهداشت روستایی یا شهری میتونی کار کنی، اینایی که میرن کلر آب رو میسنجن و نمک نونواییا رو چک میکنن و جنسای مغازه ها رو میبینن تاریخ گذشته نباشه و ازین کارا...

توی مدارس هم ممکنه کار پیدا کنی. خانوم بهداشت داشتیم قدیما، ازونا.

1364