2726
عنوان

تعدد زوجات😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 67 پست
بعدم حدیث میگه که اگه نزاری شوهرت زن دوم بگیره میری جهنم😐

😂😂😂عجب مشنگیه

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این چیز ها که میگین کجاست چطوری هست

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

عزیزم همه زنها و مردا و همه زندگی ها شبیه هم نیستند لطفا خودتون درگیر نکنید نخواهید طرز تفکر همه شبیه خودتون باشه اتفاقا اونا پیش خودشون خوشن پس یی دلیل سردرد نگیرید 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
دقیقاااااا منم همینحور شدم چندسال پیش افتادم تو خط این چیزا و کلا...بیخیال🤣🤣🤣 ولی رفتم توی وبل ...

ای خدا 😂😂😂این چقدر باحاله😂😂

میگه مرد هدیه خدا به زنه. با اطاعت از اون زندگی خوبی دارین.من الان از کی اطاعت کنم اخه وقتی مجردم😂

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!

فقط این جملشو ببین.😳😳😳

اونقدر باید پیشرفت کنیم که شاهد رشد روزافزون زندگی های تعددی موفق و نمونه باشیم.😒😒😒😒😒😒😒این چی میگه

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
فقط این جملشو ببین.😳😳😳 اونقدر باید پیشرفت کنیم که شاهد رشد روزافزون زندگی های تعددی موفق و نمون ...

پیشررررفت

من با طرز فکر خودش مشکل ندارم.زندگیه خودشه

ولی اینکه اصرار داره همه غیر خودش احمقن اعصابمو خورد میکرد

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
از کجا معلوم یه زن داره اینطوری فکر میکنه؟احتمال داره مردی باشه که داره این چرت و پرتا رو ترویج میده

اینم هست.از این مدلی هم که میگی دیدم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2706