1818
1823
عنوان

تعدد زوجات😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 67 پست
خو بگو تو برو هر چی شوهرت گفت بگو چشم چیکار به بقیه داری تازه میگه خوش حالم که مردا برترن چون اگر ب ...

دقیقاااااا

منم همینحور شدم چندسال پیش

افتادم تو خط این چیزا و کلا...بیخیال🤣🤣🤣

ولی رفتم توی وبلاگش غرورم نابود شداااا😂

بخصوص اون تیکه اش که میگه اگه تبعیت از مرد رو دوست ندارید تست روانشناسی بدید چون مشکل دارید

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
دقیقاااااا منم همینحور شدم چندسال پیش افتادم تو خط این چیزا و کلا...بیخیال🤣🤣🤣 ولی رفتم توی وبل ...

واااااااااااای اره میگه طبق نظر روانشناسا نمیدونم این روانشناسایی که میگه دقیقا کین

واااااااااااای اره میگه طبق نظر روانشناسا نمیدونم این روانشناسایی که میگه دقیقا کین

چشم بصیرت میخواد دیدنشون که من و تو نداریم خواهر😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

نخونی نصف عمرت برفناست اون هوو ک گفتی میاد جلواین یکی لنگ میندازه

🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید
1825
بعدم حدیث میگه که اگه نزاری شوهرت زن دوم بگیره میری جهنم😐

😂😂😂عجب مشنگیه

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

این چیز ها که میگین کجاست چطوری هست

🤗99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 😍.. برای منم دعا کنید در حد یه صلوات که خدا منم به ارزوم برسونه که داشتن یه پسر  و یه دختر سالم و صالح هست بخدا دلم پاکه و با همین دل پاکم برای همه نی نی سایتی ها که درخواست دعا داشتن دعا کردم و دعا هم خواهم کرد شما هم برای من دعا کنید ممنون میشم واقعا خدایا برای شنیدن صدام شکرت نشنیدی هم بازم هزار مرتبه شکرت😍
1841

عزیزم همه زنها و مردا و همه زندگی ها شبیه هم نیستند لطفا خودتون درگیر نکنید نخواهید طرز تفکر همه شبیه خودتون باشه اتفاقا اونا پیش خودشون خوشن پس یی دلیل سردرد نگیرید 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
دقیقاااااا منم همینحور شدم چندسال پیش افتادم تو خط این چیزا و کلا...بیخیال🤣🤣🤣 ولی رفتم توی وبل ...

ای خدا 😂😂😂این چقدر باحاله😂😂

میگه مرد هدیه خدا به زنه. با اطاعت از اون زندگی خوبی دارین.من الان از کی اطاعت کنم اخه وقتی مجردم😂

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!

فقط این جملشو ببین.😳😳😳

اونقدر باید پیشرفت کنیم که شاهد رشد روزافزون زندگی های تعددی موفق و نمونه باشیم.😒😒😒😒😒😒😒این چی میگه

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
1794
فقط این جملشو ببین.😳😳😳 اونقدر باید پیشرفت کنیم که شاهد رشد روزافزون زندگی های تعددی موفق و نمون ...

پیشررررفت

من با طرز فکر خودش مشکل ندارم.زندگیه خودشه

ولی اینکه اصرار داره همه غیر خودش احمقن اعصابمو خورد میکرد

تعدد زوجات چیه

یعنی بیش از یک همسر داشتن 

من 99/9/9 هم در حالیکه تومبون طوسیمو با تی شرت نارنجیم پوشیدم نشستم سر میز نون لواش پرت می کنم  تو ماهی تابه املت ننه پزم و لقمه می گیرم و با مشت می کوبم روی پیاز با فاز قیصر 😕والا به مولا
از کجا معلوم یه زن داره اینطوری فکر میکنه؟احتمال داره مردی باشه که داره این چرت و پرتا رو ترویج میده

اینم هست.از این مدلی هم که میگی دیدم

1718