1421
1411
عنوان

تعدد زوجات😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 67 پست
خو بگو تو برو هر چی شوهرت گفت بگو چشم چیکار به بقیه داری تازه میگه خوش حالم که مردا برترن چون اگر ب ...

دقیقاااااا

منم همینحور شدم چندسال پیش

افتادم تو خط این چیزا و کلا...بیخیال🤣🤣🤣

ولی رفتم توی وبلاگش غرورم نابود شداااا😂

بخصوص اون تیکه اش که میگه اگه تبعیت از مرد رو دوست ندارید تست روانشناسی بدید چون مشکل دارید

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
دقیقاااااا منم همینحور شدم چندسال پیش افتادم تو خط این چیزا و کلا...بیخیال🤣🤣🤣 ولی رفتم توی وبل ...

واااااااااااای اره میگه طبق نظر روانشناسا نمیدونم این روانشناسایی که میگه دقیقا کین

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای رسیدن به هفت تا از هدف هامه https://www.ninisite.com/discussion/topic/3167082/چقد-این-دختر-صداش-قشنگه 
واااااااااااای اره میگه طبق نظر روانشناسا نمیدونم این روانشناسایی که میگه دقیقا کین

چشم بصیرت میخواد دیدنشون که من و تو نداریم خواهر😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

چشم بصیرت میخواد دیدنشون که من و تو نداریم خواهر😂

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای رسیدن به هفت تا از هدف هامه https://www.ninisite.com/discussion/topic/3167082/چقد-این-دختر-صداش-قشنگه 
1390
بعدم حدیث میگه که اگه نزاری شوهرت زن دوم بگیره میری جهنم😐

😂😂😂عجب مشنگیه

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

این چیز ها که میگین کجاست چطوری هست

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁
1376

هر کسی یه جهانبینی و سبک زندگی داره که میتونه بر اساسش زندگی کنه ولی حق ندارن افکار خودشون رو تبلیغ کنن

در این شب سرد و تاریک.زمستانی از تو مینویسم و از تو میگویم ،اری از تو که حتی یادت روشنی بخش لحظه های بی کسیم می شود ،ای غریب شهر غربت کجایی ؟در کدام گوشه ی این شهر به یاد مادرت روضه ی پشت در را زمزمه میکنی ؟کجا نغمه ی ای وای مادرم سر میدهی و با چه کسی درد تنهاییت را تقسیم میکنی ،عزیز جانم فردا جمعه است زماد میعادمان ،میشود صبحدم که چشمان بی فروغم را باز میکنم صورت زیبای تو اولین تصویر پیش روی دیدگانم باشد؟بس است تنهایی ،بس است بی تو زیستن ،حرامم باد ذره ذره ی هوایی که بی تو نفس میکشم ،حرامم باد هر جرعه ابی که بی یاد جد غریبت مینوشم ،صاف و ساده بگویم آقا خیلی دلتنگت هستم ،دنیا پر از غم و.کینه و دشمنیست و تو هنوز نیامدی .راستی اقا صدای زجه ی مادران بی کودک را میشنوی که در فراغ فرزندشان در تب.و تابند ،اقا به جان مادرت به فریادمان برس ،دنیا را اب برد و ما را خواب اما شما که بیداری شما که چشم خدایی ،ببین چقدر بی کس و گرفتاریم ببین چگونه سردمداران ظلم میتازند و می تازند و می تازند...اقا ما بدیم و بی لیاقت اما به خدا این جدایی تاوان خیلی سختیست برای گناه های بی شمارمان ،شرممان باد که اینگونه با دست خود از معشوقمان دور افتاریم ،ننگمان باد که یادمان رفته در گوشه ی این دنیا مردی تنها و غریب از جنس باران و نور در انتظار دعای صبحگاه ماست تا بیابد و بگیرد انتقام مادر جوانش را تا بیاید و پر کند این شهر مرده را از رنگ و بوی زندگی ...جان من بر این کوردل بی لیاقت منت نه تا فردا صبح قبل از دیدن هر چیز و هر کسی روی شما را ببیند و عطر شما رو استشمام کند  ،میخوابم با این خیال که فردا  جمعه،اخرین روز فراغ و جداییست و امیدم به فریاد انا المهدی شماست ،خدایا خیالم را به حقیقتی شیرین و دل انگیز مبدل کن ،امین یا رب العالمین

عزیزم همه زنها و مردا و همه زندگی ها شبیه هم نیستند لطفا خودتون درگیر نکنید نخواهید طرز تفکر همه شبیه خودتون باشه اتفاقا اونا پیش خودشون خوشن پس یی دلیل سردرد نگیرید 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم     چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم و یجورایی ترد شدم     مگه گناهه خب عشقمه         
دقیقاااااا منم همینحور شدم چندسال پیش افتادم تو خط این چیزا و کلا...بیخیال🤣🤣🤣 ولی رفتم توی وبل ...

ای خدا 😂😂😂این چقدر باحاله😂😂

میگه مرد هدیه خدا به زنه. با اطاعت از اون زندگی خوبی دارین.من الان از کی اطاعت کنم اخه وقتی مجردم😂

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!

فقط این جملشو ببین.😳😳😳

اونقدر باید پیشرفت کنیم که شاهد رشد روزافزون زندگی های تعددی موفق و نمونه باشیم.😒😒😒😒😒😒😒این چی میگه

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
1427
فقط این جملشو ببین.😳😳😳 اونقدر باید پیشرفت کنیم که شاهد رشد روزافزون زندگی های تعددی موفق و نمون ...

پیشررررفت

من با طرز فکر خودش مشکل ندارم.زندگیه خودشه

ولی اینکه اصرار داره همه غیر خودش احمقن اعصابمو خورد میکرد

تعدد زوجات چیه

یعنی بیش از یک همسر داشتن 

سلام دوست من لطفا سه صلوات برای اموات بی وارث و بد وارث بفرست اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
از کجا معلوم یه زن داره اینطوری فکر میکنه؟احتمال داره مردی باشه که داره این چرت و پرتا رو ترویج میده

اینم هست.از این مدلی هم که میگی دیدم

1391