2733
2734

سوالم اینه تو انتخاب رشته سراسری کسی که یه رشته رو تو الویت صدم زده و کسی که همون رشته رو تو اولویت اول زده کدوم قبول میشه؟  کسی که رتبه بالاتری داشته باشه قبول میشه؟ یا کسی که اولویت اول زده باشه؟باشه؟

لطفا اگه کسی میدونه جواب بده

وَ از یه جایی به بَعد سعی کردم شآد باشم 🌸

سال ۷۷ که من کنکور دادم اونیکه رتبه بالاتری داشت. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

بستگی به رتبه و امکان قبولی اولیت های قبلی داره

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

براساس رتبه یکی یکی از اولویت اول تا آخر هرکس رو نگاه میکنن بعد میرن سراغ نفر بعدی

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
براساس رتبه یکی یکی از اولویت اول تا آخر هرکس رو نگاه میکنن بعد میرن سراغ نفر بعدی

اخه من شنیدم اونیکی اولویت اول مثلا حقوق زده و رتبه ش دو هزاره و یکی که رتبه ش هزاره و انتخاب دومش حقوقه... اونی قبول میشه که انتخاب اولش حقوقه و هرچند رتبه ش پایین تره... این صحت داره؟

اخه من شنیدم اونیکی اولویت اول مثلا حقوق زده و رتبه ش دو هزاره و یکی که رتبه ش هزاره و انتخاب دومش ح ...

نه اشتباهه

به ترتیب رتبه میرن جلو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
پس اولویت انتخاب مطرح نیست و رتبه مهمه درسته؟

آره فقط رتبه

اولویت واسه خودته

مثلا حقوق رو زدی اول بعدش زدی روانشناسی 

هردوروهم میتونی قبول بشی

میرن سراغ اولویت اولت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره فقط رتبه اولویت واسه خودته مثلا حقوق رو زدی اول بعدش زدی روانشناسی  هردوروهم میتونی قبول ...

متوجه شدم ممنون گلم

ببین مثلا من رتبم افتضاحه میام پزشکی رو اول میزنم واولویت پنجم رو پرستاری میزنم، من به هیچ وجه پزشکی قبول نمیشم ولی پرستاری که اولویت پنجمم هست،قبول میشم.ولی دوستم رتبش به پرستاری میخوره و اونو اول میزنه،پس پرستاری قبول میشه.و به اولویت های دیگش هیچ توجهی نمیشه.

اسمم الهه هس ولی الی صدام میزنن😌😌😊
ببین مثلا من رتبم افتضاحه میام پزشکی رو اول میزنم واولویت پنجم رو پرستاری میزنم، من به هیچ وجه پزشکی ...

آفرین قشنگ توضیح دادی

ولی پرستاری هم با رتبه افتضاح قبول نمیشن هاااااا😉😉😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آفرین قشنگ توضیح دادی ولی پرستاری هم با رتبه افتضاح قبول نمیشن هاااااا😉😉😂😂😂😂😂

میدونم حالا مثاله دیگه😂😂من الان خودم فکر نکنم قبول شم😑😑