2703
2553

من با یه پسری بصورت مجازی اشنا شدم.خیلی ادم خوب و مهربونیه تحصیل کرده هم هست اما به دلایلی ما شرایط رابطه و ازدواج رو باهم نداریم.

اون خواسته تا یه دوستی معمولی رو باهم داشته باشیم و اجازه ندیم که احساسات درگیر بشه ولی این موضوع برای من کمی مشکل ساز شده...من بهش قول دادم دراین باره اما چون ما تقریبا هرروز باهم حرف میزنیم احساس میکنم دارم وابسته میشم و بعید نیست حتی عاشقش بشم!!!حالا تصمیم دارم رابطه‌ام رو باهاش قطع کنم تا عشقی بوجود نیومده‌ اما نمیدونم چطوری بهش بگم که ضایع نباشه خواهشا راهنمایی کنیننننننن

بگو رابطه ای می خوام که سر انجام داشته باشه

خودمم به این فکر کردم‌ ولی ببین ما باهم رابطه ی عاشقانه ای نداریم یعنی قرارمون این بود که نذاریم.قرار شد یه رابطه دوستی عادی باشه مثلا مثل دوتا همکلاسی.میترسم اگه اینطوری بگم ضایع باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی نمیخواین ازدواج کنین رابطه برای چیه الکی خودتو درگیر نکن وابسته و عاشقش میشی بعدا مشکل ساز میشه نمیتونی پاکش کنی خیلی راحت بهش بگو و باهاش کات کن

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
2720

بگو دارم وابسته عاطفی میشم و میدونم که قول داده بودیم همچین چیزی پیش نباد ولی متاسفانه نمیتونم . میترسم وابسته تر بشم و جدایی بعدا برام خیلی سنگین تر بشه . پس الان تمومش میکنم

Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
2714

خب حقیقتو بگو عزیزم 

قطعا با ارتباط ادم وابسته میشه هر چند ک قصدی هم نداشته باشه احتمالا خود ایشونم وابسته میشن بالاخره ادمه دیگه

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
خودمم به این فکر کردم‌ ولی ببین ما باهم رابطه ی عاشقانه ای نداریم یعنی قرارمون این بود که نذاریم.قرا ...

نه ضایع شدن نداره اصلا خیلی راحت بگو الکی وقت بزاری هزینه و زنگ و نت و آخرم هیچی ولش کن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
وقتی نمیخواین ازدواج کنین رابطه برای چیه الکی خودتو درگیر نکن وابسته و عاشقش میشی بعدا مشکل ساز میشه ...

بله دقیقا این به ذهنم رسیده منتهی من دوستای دیگه ای هم دارم توی دانشگاه فلان که رابطه عادی باهاشون دارم و‌ میشه گفت صمیمی انچنان نیستیم.اینم همینو میخواد از من منتهی من جدیدا حس میکنم دارم علاقمند میشم و از طرفی‌ نمیخوام فکر کنه که من ادم سست عنصری هستم میدونی نمیخوام ضایع باشه دلیلم

بگو من تو سنی هستم که رابطه آینده دار میخوام. تو خوبی اما به درد هم نمیخوریم. 

میدونم‌ ولی اگه پیام جدیدمو خونده باشی نمیخوام فکر کنه ادم سست عنصریم میخوام یه طوری صحبت کنم که ضایع نباشه من که دختر چهارده ساله نیستم

عزیزم به دوستی مجازی اعتماد نکن نکن نکن این یه جوکه ولی واقعیتم هست: دختر پسری تو تل باهم اشنا ...

بله متوجه هستم اما طرفو شناختم ادم قابل اعتمادیه‌ چند باری هم اصرار کرد که رابطه مون از حالت مجازی خارج بشه اما من چون شرایط زندگیمون خیلی بهم نمیخوره قبول نکردم

ممنون عزیزم از راهنماییت

خواهش میکنم همیشه اول رابطه موضع ات و مشخص کن،خواست میمونه نخواست هم میره من به شوهرم از روز اول گفتم هدف از دوستی ازدواجه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706