2733
2734
عنوان

سزارین یا طبیعی؟!

404 بازدید | 57 پست

خودتون طبیعی زایمان کردیدیا سزارین؟

به طور کلی کدوم بهتره به نظرتون؟

من موفق میشم:)  من یه دختر قوی و توانمندم:)❤   خدایا هرچی آرزوی خوب و قشنگه، برای پدر و مادرم 🙏💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من طبیعی

اگه با ورزش و امادگی جسمی و روحی باشه خیلی خوبه

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊
2731
2738

زایمان فقط فقط سزارین .من سزارین بودم بااینکه بخیه هام جذبی بود یکی از بخیه هام تقریبا باز شده بود ازاون سوراخه نخ پلاستیکی بخیه رو کشیدم بیرون عفونت کردم تا ۵ ماه .اما بازم بااین حال راضی ام

منبچم بریچ بود سزارین شدم .الانم باردارم حتما میخام طبیعی بشه اینیکی.هرروز میرم پیاده روی تا راحت زا ...

البته اینم بگم سزارین خییلی خوب بود فقط شکمم بزرگ موندچون نتونستم ببندم طاقتشو نداشتم.درد داشت فجیع.شش ساله دارم ورزش میکنم شکم جمع بشه 

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo

سزارین بودم موقع زایمان چیزی نمیفهمی اما بعدش وااااای.....نمیتونی بچرو شیر بدی  یا خوب بغلش کنی تا ۷ ۸ ساعت درد زیاد داری ....میای خونه نمیتونی تکون بخوری بشینی پاشی دراز بکشی....بچه گریه کردنی با هزارتا درد مجبوری بلندشی شیر بدی....من ک مردم زنده شدم الانم ک ۲۰ روز گذشته گوشتای شکمم میدرده

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

هر کدوم مزایا و معایب خودشو داره من خودم سزارینم ولی به نظرم طبیعی عوارضش کمتره البته متاسفانه تو کشور ما اکثر ماماها با خانومایی که زایمان طبیعی میکنن بد رفتاری میکنن چند نمونش رو تو اطرافیان دیدم که میگم 

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

من سزارین بودم چون قبل بارداری ورزش میکردم یمدت شکمم عضوله ای بود برا همین دردبیشتر احساس کردم که با شیاف اروم میشد. درحالی که چندنفری که بامن بودن خیلی اروم و راحت بودن. من شکمم بعد زایمان تخت شد ولی اونایی که شکمشون چربی بیشتری داشت و اویزون بود درد کمتری حس کردن

2706