2726
عنوان

اگه غربالگری نریم

328 بازدید | 30 پست

سلام دوستان اگه غربالگریمون سر وقت نریم و بمونیم مثلا هفته 14 بریم مشکلی پیش میاد؟ توروخدا جوابمو بدید دوس دارم جنسیتشم قطعی بم بگن دیگه هی نرم سونو

گَهی زین به پُشت و گَهی پُشت به زین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سونو ان تی هفته یازده تا ۱۳ برای بررسی ضخامت پشت گردن جنین و تیغه بینی واسه سندروم داون واجبه سونوی انومالی  هجده هفته هم اعضا داخلی جنین و ستون فقراتش رو بررسی میکنن که اونم صددرصد لازمه ازمایشاتش هم که جای خود 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
سونو ان تی هفته یازده تا ۱۳ برای بررسی ضخامت پشت گردن جنین و تیغه بینی واسه سندروم داون واجبه سونوی ...

خب تو تاریخای دیگه اینا معلوم نمیشه؟ 

گَهی زین به پُشت و گَهی پُشت به زین

اصلا انجام نمیدن 

غربالگری از هفته ۱۱ تا پایان ۱۳ هفته اس

اگه ۱۳ هفته بری ولی تو سونو جنین ۱۳ هفته و یک روز هم نشون بده بازم انجامش نمیدن

جنسیت هم تا قبل ۱۶ قطعی نیست و نمیگن معمولا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خب تو تاریخای دیگه اینا معلوم نمیشه؟ 

سونوی اولی نه ولی انومالی چرا تا بیست هفته هم انجام میشه  اما چون زمان سقط قانونی زیر بیست هفته است همه زودتر میرن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خب زمانش چه ربطی داره مگه هفته 14 معلوم نیست

نه عزیزم.‌یه فرمول و الگوی مشخصی داره باید بین ۱۱ تا ۱۳ هفته تو اون رنج باشه بعدش بررسی نمیشه اصلا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خب زمانش چه ربطی داره مگه هفته 14 معلوم نیست

نه عزیزم مایع پشت گردن جنینو بررسی میکنن که بین ۱۱ هفته تا ۱۳ هفته فقط قابل بررسیه

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2706