2726
عنوان

با مامانم و داداشم دعوام شد

708 بازدید | 38 پست

سلام مامانم وسواس فکری داره و دست خودش نیست به خاطر این اخلاق بدش که خودش هم قبول نداره اینطوری هس اعصابمون رو خورد کرده هفته دیگه عروسی داداشمه و امروز که خونه بابام بودم با مامانم و داداش دیگم بحثم شد مامانم بهم گفت حق نداری دیگه پاتو اینجا بزاری حتی داداشم هم بهم گفت برو بیرون منم ساعت دو بعدازظهر بچمو بغل کردم اومدم خونه خیییییلی ناراحتم و گریه کردم دیگه هم دلم نمیخواد برم اونجا بیاید باهام حرف بزنید آروم شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیز قضیه چیه

والاه از اونجایی که مامانم وسواس فکری داره یه حرفی رو هزار بار میگه دیوونه شدم باهاش برخورد کردم گفتم بسه چه خبره یه دفعه شروع کرد خودزنی و فحش دادن  به خودش و من و جیغ کشیدن که داداشم رسید گفت پاتو اینجا نزار من اصلا از کارش تعجب کردم

گفتن تو هر وقت میای اینجا اعصاب ما خورد میکنی خدا شاهده چند روزه دارم با یه بچه کوچک میرم کارهای مام ...

عیبی نداره منم درست ده روز قبل عروسی بااینکه فیزیوتراپی میرفتم شهردیگه و عصری برمیگشتم و با خستگی میرفتم کمک داداشم تا خونشونو بچینن و کلی تو دست و پا بودم درست روز عروسیش دعوامون شد و یه دست کتک مفصل خوردم اما بازم کینه به دل نگرفتم و رفتم عروسیش....مثل سگ پشیمون شد...حتی مامانمینا بخاطر من نمیخواستن تو مراسم باشن...کلی التماس بابامومامانمو کردم که تو مراسم حاضر شد....به هیچ کس نفهموندم دعوامون شده...

خب اگه وسواس فکری داره که دست خودش نیست بنده خدا  به جای اینکه به روش بیاری باید کمکش کنی تا خ ...

پنجاه سالشه میگیم بیا بریم دکتر نمیاد به خدا همه ما خواهر برادرا داریم مثل خودش میشیم

2706