2733
2734
عنوان

کسایی کع سگ دارید لطفا بیاید

654 بازدید | 85 پست

سلام دوستان

من سگم داره اموزش دستشویی میبینه

پارکش توی اتاق خودمه

اگر کارشو درست انجام بده توی پارک میارمش از پارک بیرون و توی اتاقم باهاش بازی میکنم

اگر توی اتاق باشیم میره توی پارکش و جای درست جیش میکنه ولی اگر بیرون از اتاق من باشیم(سالن یا اشپزخونه) توی پارکش برنمیگرده و همون وسط کارشو انجام میده.

پنج روزه اموزششو شروع کردم و تا دوهفته دیگ ادامه داره اگ ب همین منوال و توی اتاق خودم یادش بدم بعد هم ک بره بیرون از اتاق یاد میگیره ک برگرده و سرجاش جیش کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای فک کن کثیف کاری سگ تو خونه خدااااااا😣😣😣😣😣😣😣

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2731

نه بیرون ببرش تا خواست بشینه داد بزن نهههه و ببرش سرجاش اونجا جیش کنه  هروقتم درست انجام داد براش ی هدیه ای یا ی کاری ک خوشحالش کنه انجام بده اینطور یاد میگیره

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
2738

من خلگوشی دارم😍جیششو یاد گرفته تقریبا پو م پومشو یاد نمیگیره 😢

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
نه بیرون ببرش تا خواست بشینه داد بزن نهههه و ببرش سرجاش اونجا جیش کنه  هروقتم درست انجام داد بر ...

جایزشو بهش میدم.اولین بار بود امروز ک بیرون جیش کرد

خودم حواسم بود و بعد ی ربع میبردمش تو

2706