2733
2739
عنوان

بيضه نزول نكرده نوزاد ٤ ماهه

602 بازدید | 27 پست

كسي بوده كه بچه اش اينطوري بوده باشه و خودش بياد پايين و عمل لازم نباشه؟

با اينكه ميگن عمل راحتيه ولي يادم ميفته استرس ميگيرم

خدا كنه خودش بياد و لازم به عمل نباشه

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا ۱۴ماهگی صبر کن....برا پسر من یکیش مونده بود بالا.....۸ماهش بود اومد پایین

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2731
داخل كانال بود؟ يا داخل شكم؟

عزیزم فقط روز اول دکتر گفت کیسه خالیه.....دیگه چیزی نگفت...ولی چند روز بعد دکتر گفت تا۱۲تا۱۶ماهگی صبر.بعد عمل 

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738
من تا یک سال صبر  کردم نشد عمل کرد خیلی راحت استرس نداشته باش

وقتي عمل شد بيضه و پايين اوردن يا چيزي نبود ؟ چون پسر من هم ٦ ماهشه و يه بيضش پايين نيومد و سونو هم كرديم چيزي مشخص نبود 

وقتي عمل شد بيضه و پايين اوردن يا چيزي نبود ؟ چون پسر من هم ٦ ماهشه و يه بيضش پايين نيومد و سونو هم ...

سونو وقتی انجام دادیم دکتر گفت یکی از بیضه ها تو کانال گیر کرده فقط با عمل باید بیارن پایین.

سونو وقتی انجام دادیم دکتر گفت یکی از بیضه ها تو کانال گیر کرده فقط با عمل باید بیارن پایین.

ببخشيد حواسم نبود عمل كردين 

فقط اينكه بيضه اي كه تو كيسه از اول بود هم فيكس كردن ؟ يا فقط شكم بهيه خورد و اون بيضه پايين اوردن؟

ببخشيد حواسم نبود عمل كردين  فقط اينكه بيضه اي كه تو كيسه از اول بود هم فيكس كردن ؟ يا فقط شكم ...

نه گلم اصلا ربطی به شکم نداره از پایین بیضه یه شکاف خیلی کوچیک زدن وکشیدن پایین که بخیه اون هم جذبی بود.

2706