2733
2734

سلام من ۱۳ و ۱۴ پریودی دو تا آمپول hcg زدم 

۱۲ روز بعد بی بی چک زدم منفی بود احتمال داره باردار باشم ؟

کیا تجربشو داشتن که اول بی بی منفی شه بعد باردار باشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم امروز ۱۷ روز از آمپولم میگذره سه روز پیش زدم منفی بود ولی من همچنان امیدوارم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
منم امروز ۱۷ روز از آمپولم میگذره سه روز پیش زدم منفی بود ولی من همچنان امیدوارم

پس یعنی هنوز منتظر بمونم ؟من فکر کردم اگر باردار باشم دیگه باید یه سره مثبت باشه بی بی چکم 

پس یعنی هنوز منتظر بمونم ؟من فکر کردم اگر باردار باشم دیگه باید یه سره مثبت باشه بی بی چکم 

نه بابا امیدوار باش ان شاءالله بارداری

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ان شا الله شما هم  قرار بذاریم اگه باردار بودیم بیایم همینجا اطلاع بدیم به هم تا امیدوار شه او ...

حتما .من فردا شاید بیبی بزارم .‌

2706