2737
2734
بعد این بازی چیه ک اعتیاد بیاره 

ببین شما کنسول بازیو میخری مثلا پی اس 4

بعد میری سی دی بازیو میخری که مخصوص پی اس 4 باشه

فوتبال و مورتال کامبت و اسپادر من و هزارتا بازی ! مثل قدیما که آتاری بود الان به جا آتاری پی اس 4 داریم به جا بازی های اتاری هم سی دی داریم ! 

سیدیو میندازی توشو باز یمیکنی

شوهر من عاشق فوتباله

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
ببین شما کنسول بازیو میخری مثلا پی اس 4 بعد میری سی دی بازیو میخری که مخصوص پی اس 4 باشه فوتبال و ...

باور میکنی اسماشو الان فهمیدم🤪😁چقد عقب افتادم😂

چقد هست می ارزه بخرم برا شوهرم تا حالا بازی ک نکرده هیچوقت اما خب اگ تو خونه پابندش کنه خیلی خوبه😂😂😂

خدایا منو یه دل سیر ببخش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شماهم برید بازی کنید لذتی که در اول شدن در pubg هست در اول شدن در کنکور نیس به همین برکت

واقعا جذاب تر از باشگاه رفتن و دنس و مسافرت و معاشرت و عشق و حاله؟اگر هست به خدا ما هم دنبال شادی هستیم بریم ؟

2728
باور میکنی اسماشو الان فهمیدم🤪😁چقد عقب افتادم😂 چقد هست می ارزه بخرم برا شوهرم تا حالا بازی ک نکر ...

عزیزم یه سره عشق و حال مهمونی و یفر و رستوران وگردش برید باید ددری بشی خودت از مبل کنده شی

باور میکنی اسماشو الان فهمیدم🤪😁چقد عقب افتادم😂 چقد هست می ارزه بخرم برا شوهرم تا حالا بازی ک نکر ...

کنسولش 4 میلیون 

بازیاش 200- 300 

باید شوهرت اهلش باشه وگرنه نمیشینه به بازی کردن

من شوهرم گاهی لیگ فوتبال با دوستاش راه میندازه تو خونه   

2738
عزیزم یه سره عشق و حال مهمونی و یفر و رستوران وگردش برید باید ددری بشی خودت از مبل کنده شی

ما ک اهل تفریح نیستیم اما شوهرمم زیادی خونه ابجی هاشه اگ بشه تو خونه پابندش کنم خوبه. اما قیمتی ک الان گفتی من نمیتونم جور کنم 😐😐😐اخه بازی فوتبال 4میلیون 😑😑😑😑

خدایا منو یه دل سیر ببخش
اخرشم نفهمیدم مگ چیه یه بازی ک انقد پولش بشه😂😂😥

شوهر من فقط جمعه ها خونس مثل بیشتر مردا !

بعد فک کن فقط جمعه رو داری که ی دل سیر بخوابی این اونوقت کله سحر به عشق بازیش بلند میشه میره تا من بیدار شم بازی میکنه !!!   

واقعا جذاب تر از باشگاه رفتن و دنس و مسافرت و معاشرت و عشق و حاله؟اگر هست به خدا ما هم دنبال شادی هس ...

فقط تو این موارد از معاشرت جذاب تره😐

چهار تا مورد دیگه لذتش بیشتره

پیک موتوری رستوران خدا😕...(پسر_متفاوت قبلی)...سوالی راجب گوشی داشتید در خدمتم
😂😂😂چی بخرم چه برنامه ای تو گوشی بریزم ؟ اون بازی هایی که خانومه پیره خرید و ازواج میکنه و مادربز ...

اابته واقعا هرکسی ی روحیه ای دارخ

من شخصا بازی، مطالعه و سفر بهم ارامش میده

بازی رد گوشیم های دی دارم عالیه

خریدوفروش و مزرعه داریه

2706