2726
مردی که گیمر باشه جذابه عادت بد؟ ://////

چرا جذابه اونوقت?

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکاری کن کنسولش بسوزه البته متوجه نشه که کار تو بوده 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2728
خوبه که. یکی باید خود منا ترک بده😁😁😁

وقتی خودت میگی منو ترک بدن.پس واقفی که احتیاج به ترک داری پس موضوع جالبی نیست البته میدونم که شما اعتیاد نداری چون خانومها به دلیل شکل روحیه انقدر وابستگی ادیت کننده ندارن

من خودم تولدش براش کنسول خریدم

خیلی مراعات میکنه من ناراحت نشم

مثلا ببینه من خوابم بازی میکنه یا ببینه دارم کاری میکنم که اون نمیتونه کمکم کنه

هیچ وقت ناراحتم نکرده از اول گفتم میدونم دوست داری که خریدم اما کاری نکن ک پشیمون بشم

آدم منطقی ایه

بازی هایی ک منم بتونم بازی کنمو خریده گاهی دو تایی بازی میکنیم کلی خوش میگذره

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
خیلی بده  چون اون تنهای ساعت طولانی داره کفریح انفرادی میکنه .صمن اینکه اعتیاد هم‌پیدا کرده.

خب شماهم برید بازی کنید

لذتی که در اول شدن در pubg هست در اول شدن در کنکور نیس به همین برکت

پیک موتوری رستوران خدا😕...(پسر_متفاوت قبلی)...سوالی راجب گوشی داشتید در خدمتم
یکاری کن کنسولش بسوزه البته متوجه نشه که کار تو بوده 

😂😂😂😂😂😂😂خیلی باهالی 

باهوش جان یک راه دیگه بگو با گوشیش بازی میکنه اثر انگشت داره نمیزاره سمت گوشی بری

وقتی خودت میگی منو ترک بدن.پس واقفی که احتیاج به ترک داری پس موضوع جالبی نیست البته میدونم که شما اع ...

نمیدونم شوهرشما درچه حده ولی من خودم‌شخصا خیلی خیلی بازی میکنم و عاشق بازیم و البته شوهرمم پایه 

از نظر ردحی ادم خیلی شادی هستیم ولی عاشق بازی

شاید باورتون نشه ولی خیلی اوقات مهمانی کنسل میکنیم فقط کتارهم باشیم بازی کنیم

انواع اقسام لوازم بازیم داریم

😂😂😂😂😂😂😂خیلی باهالی  باهوش جان یک راه دیگه بگو با گوشیش بازی میکنه اثر انگشت داره نمی ...

گوشی رو که هممون معتادیم یکی با گیم یکی نینی سایت یکی اینستاگرام 

من خودم تولدش براش کنسول خریدم خیلی مراعات میکنه من ناراحت نشم مثلا ببینه من خوابم بازی میکنه یا ب ...

خوش به حالت 🤗🤗🤗🤗نه مال من معتاد شده .اصلا حس نمیکنه شریک‌زندگی داره ارصای روحی همسرش صفر همکاری و همیاری صفر 

من که خودم نشسته ام یک تایمی کنارش به بازی بیش تر هم حال کرد منم داشتم معتاد میشدم🤦🏼‍♀️بهش گفتم بیا جمع کنیم بده یکجوری گفت باشه باید خودش بخواد

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706