2726

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3127446/درد-عشق-عمیق-بلاکش-کردم-مشاورای-مهربون-بیان-لطفا?postId=101394775

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

به نظر من وقتی تکلیفش راجع به آینده روشن نیست، بهتره رابطه ای نداشته باشی باهاش. اگه به اندازه ی کافی براش مهم باشی، فکراشو میکنه، برنامه ریزیاشو میکنه، با یه طرح درست برای آینده میاد سراغت. بهتر بود به جای بلاک کردن، حرفاتو راست و پوست کنده بهش میگفتی که هر وقت معلوم شد با خودش چند چنده بیاد سراغت نه همینجوری شکمی.

اولش سخته آدم غصه میخوره. ولی هر چی میگذره میبینی انتخابت چقدر درست بوده، حالت بهتر و بهتر میشه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظر من وقتی تکلیفش راجع به آینده روشن نیست، بهتره رابطه ای نداشته باشی باهاش. اگه به اندازه ی کاف ...

چرا هميشه بهترين نظرو ميدى نظرى كه بدرد ميخوره و منو قانع ميكنه واقعا ممنونم  ازت🌸

الان من چيكار كنم صبر كنم اون بهم پيام بده كه با طرز بد بلاك كردن من نميدونم مياد سراغم يا نه 

يا خودم پيام بدمو بگم كه بلاكت كردم صبح ببخش و بعدش بگم كه خودم ميدونم چى ميخوام اما با اين شرايط تو و حرفايي كه تو ماشين بهم زدى ميدونم كه نميدونى ميخاى چيكار كنى هر موقع كه فهميدى بيا سراغم 

خودم پيام بدم بهش يا صبر كنم؟

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
2728
چرا هميشه بهترين نظرو ميدى نظرى كه بدرد ميخوره و منو قانع ميكنه واقعا ممنونم  ازت🌸 الان من چي ...

خواهش میکنم عزیزم. احتمالا به خاطر اینکه از نظر احساسی تا حدی شبیه هم هستیم و من شبیه اینا رو تجربه کردم.

یکمی صبر کن، حد اقل تا فردا. که خودتم یکم آروم بشی، حالت بیاد سر جاش. بعد اگه خودش خبری نگرفت خودت زنگ بزن یا پیام بده. فقط پیشنهاد میکنم قرار بذارین رو در رو با هم حرف بزنین. نذار حرفٍ نمونده بمونه برات.

خواهش میکنم عزیزم. احتمالا به خاطر اینکه از نظر احساسی تا حدی شبیه هم هستیم و من شبیه اینا رو تجربه ...

همو ببينيم بدتره من اون دو تا شهر مختلفيم 

باشه تا فردا صبر ميكنم 

من حرفامو بهش گفتم ديروز، حرفى تيس كه تو دلم مونده باشه

اونه كه بايد تصميم بگيره 

تجربه مشابه داشتى شماهم ؟يعنى مقه من دل شكستى بعد بهمديگه برگشتيد؟

من كه خودمو نميتونم ببخشم 

همو ببينيم بدتره من اون دو تا شهر مختلفيم  باشه تا فردا صبر ميكنم  من حرفامو بهش گفتم دي ...

نه عینا اینجوری. ولی یکی بوده که دوستش داشتم ولی واسه اون خیلی جدی نبود رابطه. میگفت در مورد آینده فکر نمیکنه و فقط میدونه که الان دوست داره با من باشه. قطع کردم رابطه مو باهاش، غصه هم زیاد خوردم ولی هیچوقت پشیمون نشدم، اونم هیچوقت برنگشت. 

من دل شکستن ندیدم توی تعریف هایی که کردی. اون بلاک هم عکس العمل طبیعی کسیه که عزت نفس داره و برای خودش و وقتش و روحش ارزش قائله، حالا یکم عجولانه.

فقط کافیه با خودت روراست باشی و طبق اصول خودت برخورد کنی، قطعا بهترین ها توی لاو لایفت برات پیش میاد.

نه عینا اینجوری. ولی یکی بوده که دوستش داشتم ولی واسه اون خیلی جدی نبود رابطه. میگفت در مورد آینده ف ...

اخ دقیقا چقد خوب منو میفهمی خیلیییییییییییی برام عجیبه بلاک کردن فقط از روی عزت نفس بود و اینکه دلم نمیخواس علاقه ام بهش خدشه ای وارد شه

وقتی بهم گفت فکرم همش درگیره نگرانم میکنی ..بعدم توکافه گفت تو سختنش میکنی رابطه رو.. من پراز اضطراب میشم

به قول رادیو چهرزادی تا فردا چه زاید باید 

اخ دقیقا چقد خوب منو میفهمی خیلیییییییییییی برام عجیبه بلاک کردن فقط از روی عزت نفس بود و اینکه دلم ...

شبیه همیم کلا من فقط سنم بیشتره  

آفرین طبق اصول خودت قدم بردار، بذار عقلت چراغ احساست باشه. قطعا بهترینها رو تجربه میکنی.

The best is still about to come...

شبیه همیم کلا من فقط سنم بیشتره     آفرین طبق اصول خودت قدم بردار، بذار عقلت چراغ احساست ...

حرفات یادم می مونه   

شما چندسالتونه؟

ازدواج کردی؟

فکر کردم تازه ارشد گرفتی، واسه همین کم سن تر تصورت کردم     هر چیزی زمان درست خودش اتفاق ...

البته يه هفته از شروع ٢٩ سالگيم ميگذره😁 براى خودمم عجيبه چطور من به اين سن رسيدم ولى هنوز يه رابطه توام با عشق تجربه نكردم 

2706