2726
عنوان

دخترم زشته😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 15871 بازدید | 157 پست

خدای نازه که چرا گذاشتی به فکرت خطور کنه زشته .

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلی نانازه😍اسمش چیه این عروسک؟

ترنم،حتی اسمشم مسخره میکنن هر دفعه یچی میگن، تولد، تورم.خدایا چرا من نمیتونم از دخترم دفاع کنم

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2728

خیلی هم خوشگله

تازه بزرگتر که بشه بهتر هم میشه

مهم اینه دختر آدم خوشتیپ و با کلاس باشه در بزرگی

اگر با کلاس باشه نمک هم داشته باشه که عالیه

دختره جیگره شما تا اینجا نمکش رو داره

ب

بدون اینکه پستا رو بخونم میگم . هرگی گفت بگو وا دید بصیرت ندارین . یا بگو چه فایده مثل شماها خودش خوشگل باشه حرفش زشت . یا بگو نگاهت زیبا باشه. یا همینه که هست میدونم حسودی میکنی عیب نداره😉

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

خدا حفظش کنه واست ماشالله بچه ها همشون خوشکلن چون همه معصوم و پاک هستن .دختر شما هم خوبه 

دختر جاریم وقتی بدنیا اومد قیافه خوبی نداشت ولی ماشالله از وقتی بزدگ شده روز به روز بهتر میشه

خدایا خوشبختی و شادی رو به همه بده 

چون تپله اینو میگن دختر منم همین طور بور الان هشت سالشه انقدر ناز شده دختر منو همه فکر میکردن پسره ولی به چشم من خیلی خوشکل بود

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

واااا بچه بااین نازی خوشمزگییی😍😍😍😘😘

شاید از رو شوخی گفته

یا برااینکه چش نخورا

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2706